Kasiinos tasuta spinnid

Kiirkasiinod » Tasuta spinnid
Tasutakse ilma sooduskoodita
Bonus Code
Lahedad tervitusboonused panustage x40 raha eest ja x35 FS-i eest
Tasutakse ilma sooduskoodita
Bonus Code
125 fs ja rahaline boonus kahe esimese sissemakse korral
Tasutakse ilma sooduskoodita
Bonus Code
Kanuuna kasiinos saad 50 euro suuruse sissemakse eest 200 fs
Tasutakse ilma sooduskoodita
Bonus Code
Registreeruge ja saate 1000 Euro suuruse tervitusboonuse + 175 fs

Järgmises artiklis tahame teile rääkida rohkem sellest, millest paljud mängijad on huvitatud ja see teema on uutele mängijatele mõeldud tasuta spinnid. Paljud inimesed loodavad saada kasiinos, kuhu nad registreeruvad, seda tüüpi reklaami. Seetõttu soovime jagada mõningaid fakte, mida peaksite teadma enne kasiinos registreerumist ja oma boonuse kasutamist. Tasuta spinnid on üks levinumaid kasiinoboonuseid, mida mängijatele antakse. See on jagatud kahte tüüpi:

 • Deposiiti pole vaja. See tähendab, et kohe pärast kasiinos registreerumist võid loota teatud arvule tasuta keerutustele. Te ei pea midagi muud tegema, sisestage oma andmed ja saate alustuseks kingituse. Tasuta spinnid ilma sissemakseta on üks tulusamaid kampaaniaid.
 • Boonus esimese sissemakse boonusele. Tihti tuleb kasiinodes teha esimene sissemakse, et saada preemiat tasuta keerutuste ja sissemakse suurendamise näol.

Sissemakseta ja sissemakse spinnid on mõeldud selleks, et julgustada mängijaid antud kasiinos registreeruma. Need on ka omamoodi tänusõnad omaniku poolt, et mängija on just selle kasiino valinud. Mõnikord võite leida tõeliselt häid pakkumisi.

Kiirkasiinod boonus

Tutvu meie tasuta keerutustega kasiinode nimekirjaga, mida uuendame iga kuu. Oleme püüdnud leida parimaid pakkumisi, et saaksite selgelt aru, kus on parimad tasuta keerutuste pakkumised. Meie pakutavates online kasiinodes pole sissemakseta tasuta spinnid koodid mittevajalikud.

Parimad tasuta spinnid kasiinod

Tasuta spinnid tüübid

Tasuta spinnid on väga levinud boonus. Neid antakse välja mitmel korral ja me tahaksime neid kõiki käsitleda. Kasiinod annavad erinevatel juhtudel tasuta keerutusi. Enamasti võib neid oodata juba teie karjääri alguses antud kasiinos, kuid ärge arvake, et see on ainus hetk, mil saate sellisele boonusele loota. Altpoolt saad teada, millal Sulle sissemakseta tasuta spinnid kasiinos makstakse.

 • Alustuseks spinnid. Seda tüüpi keerutustest oleme juba varem rääkinud. Seda tüüpi boonus antakse tavaliselt välja kohe pärast registreerimist. Mõnikord peate kontrollimiseks tasuta keerutuste saamiseks oma konto kinnitama. Esimesel sissemaksel on tasuta spinnid uutele mängijatele väga levinud. Sissemakse tasumist premeeritakse selle suurendamise ja teatud hulga keerutuste lisamisega.
 • Kasiino saab pakkuda tasuta keerutusi iganädalaselt või kuus. Mõned saidid ei kahetse oma mängijate tasuta keerutusi ja seetõttu võite sageli leida seda tüüpi tavaboonuste pakkumisi. Paljud kasiinod loosivad igal nädalal kindla mängu ning peale vastava sooduskoodi sisestamist (vahel ka sissemakse tegemist) saad spinnid koguda täiesti tasuta. Seda tüüpi keerutuste arv ei ole tavaliselt kuigi suur, kuid kui plaanisid siiski sissemakset teha, on see Sulle kindlasti hea pakkumine. Ilma sissemakseta tasuta keerutuste jaoks on ka pettusi, kuid need on haruldased.
 • Mõned kasiinod annavad mängijale raha tagasi tasuta keerutusi. See tähendab, et kui mängid antud kasiinos piisavalt regulaarselt, et kaotad seal vahel rohkem raha, võid loota teatud summa tagastamisele sinu kontole või lohutuseks tasuta keerutuste näol.
 • Paljud kasiinod koostavad oma mängijatele lojaalsusprogrammi. Kui antud mängijal õnnestub tõusta järgmistele tasemetele, premeeritakse teda väga sageli tasuta keerutustega. Kasiino otsustab, kui palju neid on ja mis mängu eest sa need saad

Tasuta spinnid kinnitamiseks

Tasuta spinnid registreerumisel ilma sissemakseta on üks populaarsemaid boonuseid, mida saate ilma oma sissemakseta. Alustuseks ilmub see palju sagedamini kui tasuta raha. Selliseid kampaaniaid korraldavad üsna paljud kasiinod. Siiski tasub meeles pidada, et iga kasiino on erinev ja pakub ka erinevaid boonuseid. Nii et te ei leia kampaaniat, mis pakub samal viisil registreerumisel sissemakseta keerutusi.

Allpool tutvustame teile selle boonuse mitut tüüpi, et teaksite, mida täpselt oodata:

 • Tasuta spinnid registreerimiseks tähendavad, et nende saamiseks on vaja ainult registreerimist, aga ka tasuta kassaaparaati, millel ei ole registreerimiseks sissemakset. Seega täitke kõik kasiino nõutud väljad ja aktiveerige oma konto ning te peaksite automaatselt saama registreerimispreemia. Kui ei, võtke ühendust klienditeenindusega. Mõnikord piisab registreerimisel koodi sisestamisest, nii et ärge jätke seda välja ja saate oma boonuse.
 • Tasuta spinnid registreerumiseks ja spetsiaalse koodi sisestamiseks. Seekord on boonuse saamiseks vaja koodi. Kui sa seda ei sisesta, võid tasuta keerutustega hüvasti jätta. Pidage seda meeles ja sisestage kood täpselt nii, nagu kasiino on ette näinud. Tasuta keerutuste koodid ilma sissemakseta on ainulaadne võimalus boonuse saamiseks.
 • Tasuta spinnid ilma sissemakseta registreerimiseks ja kinnitamiseks e-posti või telefoni teel. Internetikasiino omanik peab olema kindel, et spinnid jagatakse tegelikult reaalsele inimesele, kes pole sellest pakkumisest veel kasu saanud. Et olla kindel, tuleks luua täiesti uus konto ja vastata saadetud e-kirjale või telefonis antud sõnumile.

Samuti on mitut tüüpi sissemakseta tasuta keerutusi, nende kohta saate teada allpool:

 • Ühe mänguautomaadi jaoks. See tähendab, et terves kasiinos saad kõik spinnid kulutada ainult ühele Poola slotikale, see on üsna tavaline praktika, mis on ka mängija jaoks üsna piirav, kui just tema lemmiksloti pole valitud.
 • Ühe tootja mänguautomaatidele. Sel juhul saad oma tasuta keerutusi kasutada kõikides mängudes, mis tulevad kasiino poolt valitud tootjalt. Mõned neist on tootnud sadu mänge tasuta, nii et sellest võidavad kõik.
 • Iga mänguautomaadi jaoks. Valige pesa, mis teile kõige rohkem meeldib, teil on õigus valida. Pidage aga meeles, et mõned mänguautomaadid võivad olla teie piirkonnas igal ajal aegunud või üldiselt keelatud, mistõttu ei pruugi te alati mängida saada.
 • Ajaliselt piiratud spinnid. Sel juhul saad oma tasuta keerutusi teatud aja jooksul kasutada. See tähendab, et sul on näiteks 2 päeva aega need kulutada, muidu lähevad need raisku.
 • Piiramatu arv keerutusi on kõige juhuslikum pakkumine, kuna saate mängida oma tempos ja teil pole etteantud tempot, millega neid kulutada. Kasiinod, mis annavad oma mängijatele palju vabadust, teavad, mida mängijad tunnevad ja sellest peaksite ka kinni pidama.

Ilma sissemakseta tasuta spiinid arv Eestis võib erineda. Sissemakseta boonuses pole neid palju, aga miinimumsumma on 10 ringis, võib olla ka 20, 30 või isegi 50. Sissemaksega saab omakorda palju rohkem tasuta keerutusi, sageli on 50 või 50. Neist 100. Mõnikord saate isegi ise valida, kas eelistate suuremat sularaha protsenti või rohkem keerutusi.

Tasuta spiinid numbri kinnitamiseks

Tasuta boonused nõuavad kasutajatelt oma mängijakonto kinnitamist. See on ainus viis, kuidas kasiinod saavad hakkama Interneti-kasutajatega, kes loovad palju võltsitud multikontosid ja pressivad ühe kampaania jooksul mitu korda tasuta keerutusi.

Internetikasiinode kasutajate kontrollimiseks on kaks peamist viisi. Mõlemad ei võta rohkem kui paar minutit ning selle protsessi läbimine garanteerib soodustasuta keerutuste laekumise ja mängija konto aktiveerimise. Üksikud platvormid võivad nõuda, et kasutaja aktiveeriks konto järgmiselt:

 • Telefoni teel kinnitamine – tasuta spinnid telefoninumbri kinnitamiseks spetsiaalse SMS-koodiga on levinud viis mängija konto selgesõnaliseks kinnitamiseks. Sisestage lihtsalt SMS-sõnumis saadud kood vastavale väljale ja mängija saab konto usaldusväärsuse täieliku kinnituse.
 • Kinnitamine e-posti teel – tasuta spinnid pärast registreerimist on saadaval ka mängijatele, kes kinnitavad oma konto e-kirjas oleva aktiveerimislingi kaudu. Kasiino tehnilise osakonna teade saadetakse registreerimisel antud e-posti aadressile.
  Enamik meie veebisaidil mainitud pakkumisi nõuavad telefoni teel kinnitust. Pole ka ime, sest mitme aktiivse telefoninumbri olemasolu on palju keerulisem ja postkastid võimaldavad ühel ja samal inimesel luua piiramatul hulgal aadresse.

Tasub meeles pidada, et kõigil kontrollimiseks mõeldud tasuta keerutustel on kehtestatud reeglite tingimused. See sisaldab teavet konto aktiveerimise kohustusliku meetodi ja kampaania korraldaja nõutud konkreetse meetodi kohta.

Tasuta keerutused esimese sissemaksega

Mainisime juba, et ei ole nii sissemakse tasuta keerutusi kui ka sissemakse keerutusi. Viimane variant on tavaliselt veidi tulusam, sest kasiinod käsitlevad seda pigem tehinguna. Mängija teeb oma sissemakse ja kasiino pakub talle vastutasuks tasuta keerutusi. Sel juhul võite loota üsna suurele arvule pööretele. Mõnes kasiinos võid loota 50 keerutusega, teises 100. Mõnikord võid alguses teha mõne sissemakse ja kasiino tasuta keerutuste kogusumma võib olla kuni 300 keerutust.

Eriti meeldib kasiinodele kinkida keerutusi väga populaarsetel slotikatel, milleks on sageli Book of Dead, Gonzo’s Quest, Starburst ja palju muud. Pidage meeles, et tasuta keerutusi ei anta ainult alguses. Võid arvata, et jääd pärast esimesi sissemakseid automaatidega üksi, kuid paljudel juhtudel ei vasta see tõele.

Tasuta spinnid kasiinodes antakse välja ka lojaalsusprogrammi raames, enamasti siis, kui antud mängija jõuab saidil uuele, kõrgemale tasemele. Siis võib ta oodata keerutusi või raha. Spinne jagatakse ka iganädalaselt või igakuiselt, nende sagedus oleneb kasiinoomanikust ja kellega ta koostööd teeb.

Tasuta keerutusi võid leida igal sammul, vaata vaid hoolega. Väga sageli on need erinevatel turniiridel auhinnad. Isegi inimesi, kes maanduvad turniiril veidi kaugemal, premeeritakse ka tasuta keerutustega, nii et oodake, et saate need üsna kiiresti kätte. Palju oleneb kasiinost, kuhu registreerute. Jälgige, millised pakkumised on nende mängijatele minevikus taganud. Kui paljud neist olid täis tasuta keerutusi, siis võib eeldada, et järgmiste boonuste hulka kuuluvad ka tasuta keerutused, millest me hetkel kõige rohkem hoolime.

Tasuta keerutuste eelised hõlmavad järgmist:

 1. Tasuta mängimine: mängijatel on võimalus mängida slotimänge tasuta, võimaldades neil proovida uusi mänge või katsetada strateegiaid ilma sissemakset tegemata.
 2. Suurenenud võiduvõimalused: Tasuta keerutused võimaldavad mängijatel suurendada oma võiduvõimalusi, kuna nad saavad mängida kauem ilma oma raha kulutamata.
 3. Võimalus võita pärisraha: kui mängija võidab tasuta keerutusi kasutades, võib ta oma võidud endale jätta või kasutada neid teiste kasiinomängude mängimiseks.
 4. Atraktiivsus uutele mängijatele: Tasuta keerutused võivad olla uutele mängijatele ahvatlev boonus, kuna nad saavad tasuta mänge ilma sissemakset tegemata.
 5. Sagedased pakkumised: Paljud online kasiinod pakuvad tavaboonusena tasuta keerutusi, et mängijad saaksid lisavõimalusi oma lemmikmängude mängimiseks.

Tasuta spinnid teie järgmistel sissemaksetel

Tasuta spinnid on võimalik saada mitte ainult esimese sissemakse, vaid ka järgmiste jaoks. Paljud kasiinod valmistavad seda tüüpi boonuseid oma mängijatele ette, eriti alguses. See tähendab, et pärast oma esimese sissemakse tegemist võid saada lisaraha ja tasuta keerutusi.

Kampaanias võib olla mitu sissemakset. 1 on kõige populaarsem, kuid 2 või 3 on samuti väga levinud. Paljud mängijad võivad olla üllatunud, et mõned kasiinod otsustavad premeerida ka neljandat ja viiendat sissemakset. Ja selliseid pakkumisi on päris palju ja need on väga kasulikud, seega tasub otsida selles stiilis tasuta kasiinoboonuseid. Kui liitud sellise kasiinoga ja saad soodustuse, võid loota sadade tasuta keerutustega ning rekordpakkumised olid isegi 1000 tasuta keerutuse lähedal, mis on tõeliselt imetlusväärne pakkumine.

Pidage aga meeles, et igal kampaanial on oma tingimused ja lisaraha ja tasuta keerutuste saamiseks peate need täitma. Ärge unustage kuupäevi, sest paljudes kasiinodes on vaja kampaaniat taotleda hiljemalt paar päeva pärast registreerimist. Sel juhul pole olulised mitte ainult kuupäevad, vaid ka teie sissemakse suurus. Tingimustes on kindlasti käsitletud küsimust, milline on minimaalne ja maksimaalne sissemakse, mida peate tegema. Pidage kinni nendest numbritest ja teil pole probleeme oma boonuse taotlemisega.

Soovitame Sul väga hoolikalt läbi lugeda antud kasiino kogu boonusreeglid, see hajutab kindlasti paljud kahtlused ja veendu, kas sa tõesti tahad sellel üritusel osaleda. Tähtsad pole mitte ainult regulatsioonid, vaid ka boonuskauplemine. Kui te ei keera seda nii mitu korda, kui kasiino on näidanud, läheb see kaotsi. Selle teabega peate olema väga ettevaatlik, see on väga oluline, nii et kui võtate endale kohustuse boonust tellida, siis veenduge, et käive ei oleks liiga suur, et saaksite kaubelda.

Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!