Privaatsuspoliitika

Kiirkasiinod » Privaatsuspoliitika

Bränd kiirkasiinod.net usub saidile oma lugejate kohta saadava isikuandmete privaatsuse kaitsmisse ja hindab usaldust kiirkasiinod.net-ile saadavate isikuandmete vastutustundlikul haldamisel.

Privaatsuspoliitika

 1. kiirkasiinod.net kogub ja kasutab kliendi isikuandmeid (nagu nimi, e-posti aadress või telefoninumber) ainult kliendi teadmisel ja nõusolekul, kui viimane ise on need andmed meile edastanud, näiteks kirjutades aadressile meile posti teel. kiirkasiinod.net jätab endale õiguse koguda, kasutada või avaldada mis tahes teavet, mis on vajalik mis tahes seaduse, määruse või õigusliku vastutuse, kohtu, haldusasutuse või muu valitsuskohtu korralduse või nõude täitmiseks või õiguste kaitsmiseks, teiste privaatsus, turvalisus või vara; või kus teave on avalikult kättesaadav.
 2. kiirkasiinod.net püüab kasutada võimalikult täpset teavet. Kiirkasiinod.net kogub reeglina ainult kliendi poolt otse antud isikuandmeid. Sellistel juhtudel hoolitseb kiirkasiinod.net kliendi andmete korrektse sisestamise eest, kuid üldjuhul ei pinguta nende õigsuse kontrollimiseks ega uuendamiseks.
 3. Meie sait kogub ja kasutab ainult kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud tuvastataval eesmärgil. Selliste eesmärkide näideteks on:
  • saidil kiirkasiinod.net pakutavate infoteenuste täiustamine – selleks saab saata e-mailile ankeedi.
  • Saidile juurdepääsu sulgemine, kui lugeja pole veel täisealiseks saanud.

  Samuti garanteerime, et piirame kliendi isikuandmete kasutamist või avaldamist kolmandatele isikutele (välja arvatud lõikes 1 kirjeldatud juhtudel).

 4. Kliendid peaksid teadma, et teatud mitteisiklikku teavet ja andmeid võidakse automaatselt koguda niinimetatud küpsiste või muude sarnaste failide abil. “Küpsised” on väikesed tekstifailid, mis tuvastavad veebisaidile siseneva arvuti brauseri. Kogutav mitteisiklik teave võib olla kasutaja kasutatava Interneti-brauseri või arvuti operatsioonisüsteemi tüüp ja selle veebisaidi domeeninimi, millelt kasutaja kiirkasiinod.net veebisaidile pääses. Küpsised võimaldavad kiirkasiinod.net-il kohandada veebisaiti või reklaami vastavalt kliendi huvidele või eelistustele. Enamik Interneti-brausereid lubab kliendil enne küpsise salvestamist küpsiseid arvuti kõvakettalt kustutada, kõik küpsised blokeerida või saada hoiatuse. Ükski teine ​​veebisait ei saa lugeda kiirkasiinod.net kasutatavat küpsist ja kiirkasiinod.net ei saa lugeda küpsist, mille mõni teine ​​veebisait on kliendi arvutisse paigutanud. Klient peaks nende funktsioonide kohta lisateabe saamiseks lugema kliendi brauseri juhiseid või abikuva. kiirkasiinod.net ei kogu automaatselt isikut tuvastavat teavet, kuid kiirkasiinod.net võib automaatselt kogutud teavet siduda lugeja varem edastatud isikut tuvastava teabega.
 5. Saidikülastaja peaks teadma, et kiirkasiinod.net jätab endale õiguse teha klientide käitumise ja omaduste statistilist analüüsi, et mõõta oma veebisaitide erinevate osade huvi ja kasutamist, et parandada disaini ja navigeerimist. Sel eesmärgil kasutatakse ainult nende analüüside koondandmeid, mitte üksikandmeid.
 6. kiirkasiinod.net kogub teatud teavet oma veebisaitide külastajate kohta kaudselt standardsete veebilogide kaudu, sealhulgas IP-aadressi ja brauseri kaudu. kiirkasiinod.net kasutab seda teavet ainult oma veebisaitide haldamiseks ja täiustamiseks. Osa andmeid võidakse omistada füüsilisele isikule, kuid kiirkasiinod.net ei püüa isikuid tuvastada, välja arvatud juhul, kui kiirkasiinod.net kahtlustab veebilehe väärkasutamist.
 7. Kaitseme oma saidi sisu, tehes koostööd rahvusvahelise teenusega https://www.dmca.com/. Juhul, kui saidi sisu kopeeritakse mingil viisil ressursist ja paigutatakse täielikult või osaliselt teisele saidile ilma kiirkasiinod.net administratsiooni eelneva nõusolekuta, jätame endale õiguse võtta ühendust dmca-ga, et kaitsta oma õigusi sisu.
Blogi autori foto
27.04.2022 908

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!