Kiirkasiinod boonus

Blackjack mängimine Eesti online kasiinod

Kiirkasiinod » Blackjack

Blackjack on üks põnevamaid 2024. aasta online kasiino mänge. Traditsioonilise kaardimängu puhul ei ole õnne ainus asi, mis loeb; õige strateegia ja blackjack rules tundmine võimaldab teil edukalt mängida blackjack online ja võita suuri võite.

Meiega saate mängida blackjacki internetis. Tutvustame teile ka parimaid blackjack-tehnikaid ja -strateegiaid, mida kasutavad tõelised professionaalid. Lisaks oleme testinud ja hinnanud erinevaid online kasiinosid, kus saab mängida online blackjack real money.

Blackjacki mängureeglid

Blackjack on huvitav kasiinomäng, mida on lihtne omandada. Mängu eesmärk on saavutada 21 punkti ja võita krupjeeri/pankaja.

Kõigepealt jagatakse mängijale ja diilerile kummalegi kaks kaarti. Üks pannakse lauale ülespoole, et kõik näeksid, teine aga allapoole. Numbrilised kaardid näitavad nende väärtust, näokaardid näitavad nende väärtust kümme ja äss võib sõltuvalt eelisest lugeda kas 1 või 11.

Kui mängija ei ole oma kahe kaardiga piisavalt lähedal 21-le, võib ta tõmmata teise kaardi. Kui ta aga ületab 21, kaotab ta mängu ja diiler võidab.

“Online blackjack” on mängu parim käsi, mis koosneb ässast ja kümnest kaardist. Kuna kahekaardilise blackjacki puhul olete juba 21-ni jõudnud, võidab alati mängija või pott. Lisaks on mitmeid võimalusi, mida pakutakse online kasiino blackjack-mängijale erinevates olukordades. Näiteks kui saad kaks sama numbrilise väärtusega kaarti, saad neid jagada/jagada. Siis mängid sa ühe käe asemel kaks kätt ja pead tegema sama panuse uuesti, kuid kui sul on õnne, võid võita kaks korda rohkem.

Panuse kahekordistamine on samuti võimalus võita rohkem raha. Siin saab mängija oma panuse kahekordistada, kui ta saavutab teatud arvu punkte. Pärast seda saab ta aga tõmmata veel ainult ühe kaardi. Alternatiivina, kui mängid online blackjack, võid osta kindlustuse, et kindlustada end blackjacki vastu kodust, kui neil on juba äss laual. Arvamused kindlustuse kohta varieeruvad, kuid meie arvates ei ole kindlustus tavaliselt seda väärt.

Teil on ka lisavõimalusi, mida pakutakse teatud olukordades. Näiteks kui saad kaks sama numbrilise väärtusega kaarti, saad neid jagada/jagada. Siis mängid sa ühe käe asemel kaks kätt ja pead tegema sama panuse uuesti, kuid kui sul on õnne, võid võita kaks korda rohkem. Panuse kahekordistamine on samuti võimalus võita rohkem raha. Siin saab mängija oma panuse kahekordistada teatud arvu punktide võrra, kuid pärast seda saab ta tõmmata ainult ühe kaardi.

Live blackjack

Blackjack pakub palju erinevaid variante, mida saab mängida online-kasiinodes. Me mainime täielikkuse huvides mõned kõige populaarsemad võimalused, kuid on oluline märkida, et online kasiinod on sageli spetsialiseerunud vaid ühte tüüpi live-blackjackile, kuna see on keeruline ja kulukas. Kas teil on juba eelistatud mängutüüp? Enne kui istute live-diileri kasiinomängude laua taha, tutvuge iga võimaluse reeglitega. Siin on ülevaade mõnest populaarsemast sordist:

Klassikaline

Mängu tuntuim vorm on aluseks kõigile teistele variatsioonidele. Klassikalist blackjacki mängitakse 52 kaardiga.

Euroopa

Seda varianti mängitakse samuti 52 kaardiga, kuid see erineb veidi klassikalisest mängust. Saate oma panust kahekordistada ainult 9 ja 11 korral, jagada oma kätt ainult üks kord ja te ei saa mängu keskel kaarte maha visata. Diileril on 17 ja kui diileril on blackjack, kaotate mängu.

Hispaania

Seda varianti mängitakse 6 kuni 8, mis on 48 kaardist koosnev paki. Mõned kõrvalekalded standardreeglitest: näokaarte loetakse 10, kuni kaardipakis on kümneid. Diiler ei pea seisma 17-ga, diileri blackjack lööb mängijat ja sa võid kahekordistada mis tahes arvu kaarte.

Vegas Strip

Selles variandis kasutatakse nelja komplekti, millest igaühes on 52 kaarti. Võite jagada oma käe kolmeks, diileril on 17 ja võite kahekordistada oma panust mis tahes kahest esimesest kaardist.

Atlantic City

Veidi erinev Vegas Stripist ja seda mängitakse 8 komplekti 52 kaardiga. Diileril on 17 ja sa võid kaarte hilja ära visata.

Blackjack Switch

See on haruldane, kuid väga huvitav. Reeglid võivad kasiinodes erineda, kuid üldiselt on lubatud vahetada kaarte kahe käe vahel.

Pontoon

Üks populaarsemaid Blackjacki variante on pärit Inglismaalt. Nagu saksa 17 ja 4, ei saa kätt jagada, äss on 11 punkti väärt ja kaks ässa tähendab blackjack’i.

Siin on, kuidas tavaline blackjack online erineb live-diilerite mängust

Kasiinos mängitakse blackjacki laua taga koos teiste mängijate ja tõelise krupiiriga, kes jagab kaarte. Kui te ei ole ise kasiinos käinud, siis teate blackjacki mängimise protsessi ehk filmidest või televisioonist. Teisest küljest on võrgumängu aluseks tarkvara ja kaardid jaotatakse juhusliku numbrigeneraatori abil. See muudab mängu väga kiireks ja mõnes variatsioonis saab mängida mitu kätt korraga. Sageli on võimalik mängida blackjacki internetis tasuta hasartmänguraha eest ja on hea mõte õppida reegleid.

Teisest küljest pakuvad live-diileriga blackjack online kasiinod täiesti teistsugust mängukogemust. Siin jagatakse juhusliku numbrigeneraatori asemel tõelisi kaarte, mida jagab tõeline krupjeer. Oled videovoo kaudu otse kohal ja enamikul juhtudel saad isegi otsustada, millise nurga alt soovid tegevust jälgida. Vestlusfunktsioon võimaldab teil suhelda live-diileri või teiste mängijatega. Mängu mängitakse reaalajas, nii et atmosfäär vastab tõelise kasiino atmosfäärile ja saate nautida erilist blackjack-kogemust.

Live Croupier Blackjack pakub sulle palju intensiivsemat ja põnevamat mängukogemust, mida saad tänu live-chati funktsioonile jagada krupiiride ja teiste mängijatega.

Paremad panused ja blackjacki koefitsiendid

Blackjack on populaarne mäng nii algajate kui ka kasiinoprofessionaalide seas, sest see pakub väga madalaid kasiinokordajaid. Reeglite hea tundmise ja optimaalse strateegia abil on võimalik veelgi vähendada pangaraha eelist. Mängu eesmärk on tabada käe väärtusega (blackjack) number 21 või saada võimalikult palju punkte. Igaüks, kes ületab 21, on pankrotis ja kaotab. Te alustate kahe kaardiga ja teie käe väärtus klassikalises blackjackis arvutatakse järgmiselt: Pildikaardid ja number 10 toovad sulle 10 punkti.

Maksekaardid vastavad oma väärtusele

blackjackÄssad toovad 11 punkti või 1 punkti; teie otsustate, kumb on teie käe jaoks parem. Kui live-diiler ületab 21 punkti, võidavad mängu jäänud mängijad. Vastasel juhul võidate ainult siis, kui teie kaartide summa on 21-le lähemal kui diileri oma. Tasavägise mänguga kas võidad või ei kaota midagi. Kui võidad, makstakse sinu panus välja pärisraha üks-ühele. Blackjacki väljamaksed on suuremad. Kui jõuad 21. kohale seitsmeste komplektiga, võidad alati kolm-kaks. Teiseks parimaks tulemuseks on tavaline blackjack võrdse väljamaksega.

Kas ma saan mängida online blackjack real money?

Jah. Paljud saidid üle maailma aktsepteerivad saksa mängijaid. Ja et leida parimaid, tuleb teil lihtsalt pöörata suurt tähelepanu meie parimate saitide valikule. https://kiirkasiinod.net/ on aastaid hinnanud blackjack online kasiinosid ja meie kogemus selles valdkonnas on vaieldamatu.

Millised on võidu tõenäosus internetis?

Tõenäosused on online blackjackis samamoodi erinevad nagu maapealsete kasiinode blackjackis. Maja eelist mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas see, kas diiler mängib pehme 17, mängija võib jagada, võtta kolmanda kaardi ja kahekordistada oma panust, jaotada (jagada) või loobuda. 

Kas ma peaksin kasutama strateegiat?

Ainult siis, kui sa tahad võita, ja me kahtlustame, et sa tahad. Sa pead tegema kõik endast oleneva, et vähendada oma kodueelist, mis tavaliselt tähendab, et pead leidma sobivaima aja, et lüüa, seista, jagada või topelt.

Kuidas ma saan mängu võita?

Uurige mängitava blackjack-programmi reegleid ja otsige strateegiasoovitusi, mis põhinevad mängureeglite põhjalikul matemaatilisel analüüsil. Selle analüüsi tulemuseks on maatriks, mis ütleb teile, millal on aeg võtta, seisma jääda, jagada või kahekordistada oma panust võrreldes kogu käe ja diileri käe kogusummaga. Sa ei pea ootama, et võidad iga käe, kuid minimeerid kasiino eelise, mis annab sulle parema võimaluse võita, kui sul on õnne.

Mitu kaardipakki kasutatakse online blackjackis?

See on teine asi. Üldiselt segatakse iga käe jaoks üks pakk. Aga mõnikord on kuus käe kohta. Mõnikord jätab mängutarkvara mulje, et pakki segatakse aeg-ajalt, mitte iga käe puhul. Kui teie saidil ei ole selgesõnaliselt märgitud, kui palju tekke kasutatakse, otsige internetist teavet selle kohta, millist tarkvara teie sait võib kasutada ja kui palju tekke kasutatakse. Teie kaasmängijad on teie sõbrad maja vastu!

Kas ma saan mängida mobiilseadmetes?

Loomulikult. Parimad blackjack online kasiinod pakuvad oma mängukogemust nii rakendus- kui ka brauseripõhistes versioonides ilma allalaadimiseta.

Kas ma võin mängida teiste vastu?

Ei. Blackjack online on mäng, mida mängid alati asutuse vastu.

Kas võrgumäng on võltsitud?

Ei ole parimad saidid, mida me soovitame. Me oleme eksperdid selles, kuidas hinnata, mis teeb veebilehe suurepäraseks, eriti kui tegemist on aususega. Seoses selle teemaga võtame saidi litsentseerimise, valmisoleku kasutada kolmanda osapoole tarkvara ja RNG (random number generators) verifikaatorid nagu. B. eCOGRA samuti iga mängude lõbu, parimal võimalikul viisil luubi all.

Kas ma saan tasuta harjutada?

Jah, saate. Parimad saidid teavad, et soovite oma blackjackistrateegiaid tasuta katsetada või mõnikord soovite lihtsalt puhkust pärisraha eest mängimisest. Nad teevad võimalikult lihtsaks ülemineku blackjacki mängimise vahel pärisraha eest ja blackjacki mängimise vahel tasuta .

Blogi autori foto
17.05.2022 2410

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!