Eestis lubatud online kasiinod

Kiirkasiinod » Eestis lubatud online kasiinod

Kas sa oled uus mängija ja otsid Eestis lubatud online kasiinod ? Või oled sa kogenud mängija, kes tahab vahelduseks proovida mängida internetis? Siin on kõik, mida vajate, et hakata mängima online kasiinodes.

Tänu tugevale regulatsioonile ja kiiresti arenevale IT-sektorile on Balti riigid justkui Euroopa interneti hasartmängude keskus. Selles artiklis püüame vastata mõnele olulisele küsimusele, mida te võiksite küsida enne sellesse hobisse sukeldumist.

Kuidas toimivad lubatud online kasiinod Eestis?

Tegelikult üsna sujuvalt. Erinevalt paljudest teistest Euroopa riikidest on Eestis selgelt määratletud reeglid, mis aitavad inimestel seaduslikult internetis mängida. Õigusaktide juurde jõuame hiljem, kuid praegu räägime põhitõdedest.

Kõik, mida vajate, et mängida online Eestis on Eestis lubatud online kasiinod . On olemas palju online-kasiinode ülevaateid ja hinnanguid, mis aitavad teil teha õige valiku. Veelgi parem on see, et Maksu- ja Tolliameti veebisaidil on täielik nimekiri kõigist Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõtjatest. See hõlmab online-kasiinosid ja kihlveokontoreid, loteriid, maismaa-kasiinosid ja isegi kasiinosid kruiisilaevadel.

Kui olete end meeldival saidil registreerinud, peate vaid raha sisse maksma ja nautima. Eelkõige aitab ELi liikmelisus. Eestlastel ei ole kasiinodes mitte ainult juurdepääs kümnetele maksevõimalustele, vaid peaaegu kõik kasiinod aktsepteerivad ka eurosid.

Milliseid mänge ma saan mängida?

Eestis lubatud online kasiinod saab nautida peaaegu kõiki klassikalisi kasiinomänge. Nende hulka kuuluvad pokker, blackjack, rulett ja baccarat – kõik need on end tõestanud kui.

Pole üllatav, et ka mänguautomaadid on igas kasiinos suur hitt. Eestis lubatud online kasiinod sait leiad sadu neist, sealhulgas kümnete maailma juhtivate kasiinotarkvara pakkujate pakkumisi.

Sellest rääkides on Playtech maailma juhtiv kasiinomängude tootja, mille asukoht on Tartus. Nende tooted on tänapäeval saadaval peaaegu kõigis suuremates kasiinodes. Playtechi täielik portfell ulatub keerukatest live-kasiinomängude show’dest kuni parimate online-mänguautomaatideni.

Eestis lubatud online kasiinodes?

Jah, online-hasartmängud on Eestis seaduslikud, kuid rangelt reguleeritud. See artikkel oleks üsna lühike, kui see ei oleks nii, kas poleks?

Eesti hasartmänguseadused on lühikesed, lihtsad ja uskumatult tõhusad. Lühidalt öeldes võib iga ettevõte taotleda litsentsi, kui ta läbib nõuetekohased kanalid. Eesti Maksu- ja Tolliamet (MTA) vastutab hasartmänguturu litsentseerimise ja reguleerimise eest.

Eesti hasartmängualaste õigusaktide ilu seisneb selles, et need hõlmavad kõike, mida soovite, nii online kui ka offline. Eesti hasartmängualased õigusaktid hõlmavad hasartmänge, hasartmänge, spordikihlvedusid ja spordikihlvedusid.

Ainus erand eespool nimetatud eeskirjadest on loteriid. National Lottery Company’l on ainuõigus korraldada üleriigilisi loteriisid.

Eesti eeskirjad interneti hasartmängude kohta on eriti huvitavad ja on peamine põhjus, miks hasartmängutööstus riigis õitseb. Lühidalt öeldes on Eesti üks väheseid riike maailmas, mis aktsepteerib offshore-ettevõtteid. Lisaks sellele aktsepteeritakse ja reguleeritakse ka välismaiseid mängijaid.

See on üks liberaalsemaid süsteeme maailmas, kui tegemist on riikidega, kus kaughasartmängud on lubatud. Abiks on ka see, et see on selgelt sõnastatud, kõikehõlmav ja kaasav. Lisateavet leiate meie veebisaidilt.

Kui palju kasiinosid on Eestis?

Eesti on suhteliselt väike riik, kuid kättesaadavad hasartmänguteenused on proportsionaalsed selle rahvaarvuga. Lühidalt öeldes on hasartmängud saadaval 10 linnas üle kogu riigi, kus on kokku 49 seaduslikku asutust.

See tähendab, et paljusid neist võib kirjeldada vaid kui mängusalongid, kus puuduvad tõelised kasiinopõrandad ja -lauad. Paljud neist on pokkeritoad, eriti Tallinnas, kus on elav pokkerimaailm.

Enamik neist kuulub ühele suurele kaubamärgile. Olympic tuleb meelde eelkõige kui suurim mängija Baltikumis.

Eestis lubatud online kasiinodes puhul on neid palju rohkem. Eestis on umbes 25 erinevat operaatorit, kellel on luba omada ja käitada kaughasartmänguasutusi. Iga ettevõtja võib siiski hallata – ja paljud ka teevad seda – mitmeid saite ja kaubamärke. See muudab olemasolevate online-kasiinode täpse arvu raskesti mõõdetavaks. See kehtib eriti siis, kui võtta arvesse offshore-ettevõtjaid.

Kas Eestis maksustatakse lubatud online kasiinod võitu?

Pole midagi paremat, kui teha mõned keerutused oma lemmik mänguautomaadil või panna kokku võitnud käsi Royal Flush’i lauas. Online-kasiinos mängides on lihtne võita tuhandeid dollareid, mis teeb põnevuse veelgi suuremaks. Ainus asi, mis võib võidu põnevust vähendada, on selle võidu maksustamine.
Kõik loteriivõidud maksustatakse Eestis 18%-lise maksumääraga, mis kehtib kõigi kasiinomängijate kohta. Kui sellised võidud saadakse, peetakse raha kinni. Mängijad, kes võidavad suuri rahasummasid, osaledes online-kasiinomängudes või spordikihlvedudes, ei tohi võidu pealt maksu maksta. See tähendab, et te ei pea avalikustama ega maksma makse saadud hasartmänguvõitude pealt.

Litsentseeritud ettevõtete puhul ei ole see nii lihtne. Kõik operaatorid, nii online kui ka offline, peavad maksma makse oma puhaskasumi ja igakuiste tasude pealt iga masina eest, mida nad omavad, olenemata sellest, kas nad tegutsevad online või offline. Kuigi maksustamine on koormav, on see vähem koormav kui Poolas või Belgias tegutsemise puhul. Ja kuna online-hasartmängude sektor on edukas ja laieneb pidevalt, ei ole maksud nii suur probleem, kui paljud tahaksid uskuda.
Siin on kogutud kõige olulisem teave Eestis lubatud online kasiinod kohta. Loodame, et leidsite selle, mida otsisite, ja soovime teile palju õnne järgmisel tuuril!

Kas ma pean Eestis lubatud online kasiinodes võitude pealt makse maksma?

Eesti maksustab ainult loteriimängude kaudu saadud võidud (18%). Kõiki teisi hasartmänguvorme, näiteks spordikihlvedusid ja kasiinosid, ei maksustata. Maksukoormus lasub hoopis operaatoritel.

Kas Eestis lubatud online kasiinod on turvaline mängida?

Eesti litsentseeritud online kasiinos mängimine on täiesti ohutu ja seaduse silmis 100% seaduslik. Panuste tegemine välismaa online-kasiinodes on küll veidi õiguslik hall ala, kuid karmi karistust ei ole sellistes tegevustes tabatud isikute suhtes veel ette tulnud.

Kas Eesti online-kasiinodes on väljavõtmistasud?

See sõltub sellest, millises online-kasiinos sa mängid. Üldiselt on Eesti online-kasiinodes väljavõtmistasud madalad või puuduvad.

Blogi autori foto
25.08.2022 969

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!