Kiirkasiinod » Cowboys Gold
Kasiino
Boonus
Mängud
Litsentsid
1 game

Boost kasiino

4.5 rating
100% kuni 250€ + 50 tasuta spinnid
800+
Eesti Maksu- ja Tolliamet
1 game

HappySpins kasiino

4.0 rating
200% kuni 200 eurot
2000+
Eesti

No Account Bet Kasiino

4.0 rating
Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€
2000+
Eesti
3 games

Chanz Kasiino

4.0 rating
Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
1500+
Eesti

Winnerz kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2500+
Eesti Maksu- ja Tolliameti
3 games

Kanuuna kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2000+
Eesti Maksu- ja Tolliameti

Betsafe läbivaatamine

4.0 rating
25 € boonus + 10 € tasuta panus
1000+

Nutz Casino läbivaatamine

4.0 rating
200 tasuta keerutab + 200$
2000+
Eesti

Teema ja graafika

Cowboys-Gold-slot

Põhja-Ameerika-teemalised slotid on tänapäeval üsna populaarsed – ja kuna Novomatic hakkas neid jõudsalt turule tooma, on teised mänguarendajad järgnenud. Cowboys Gold on uusim mäng, mis sellesse žanrisse siseneb, ja see on pärit Pragmatic Play’lt – juhtivalt tarkvara pakkujalt, kes on viimastel aastatel kogunud märkimisväärset hoogu.

Cowboys Goldi avamise hetkest alates märkad Ameerika teemat; see põhineb selgelt vanal heal Metsikul Läänel ning hoolimata sellest, et mäng on lihtsa (ja mõnevõrra maitsetu) välimusega, paneb Cowboys Gold mängimise alustamise hetkest peale paika kõik, mis on vajalik.

Mis puutub sümbolitesse, siis Pragmatic Play on otsustanud kasutada mängukaartide väärtusi, sealhulgas 10, jack, kuninganna, kuningas ja äss mängu madalamalt maksvate sümbolite jaoks. Need kõik näevad üsna lahedad välja ja on väga Wild West-taolise välimuse ja tunnetusega. Mängu kõrgemalt maksvate sümbolite hulka kuuluvad kannused, viskipudelid, püssid – ja kõige paremini maksev sümbol, kuldne hobuseraua.

Märkad rullikutel ka šerifimärki; see on mängu wild-sümbol, mis asendab kõiki teisi sümboleid, välja arvatud scatterid, mis ilmuvad ainult kolmel keskmisel rullikul.

Cowboys Gold slot plusse ja miinuseid

Plussid:

  • Keskmise varieeruvusega pilu
  • Võida üle 6,000x panuse

Miinused:

  • Ebamaine graafika ja animatsioonid

Formaat ja panustamine

Cowboys-Gold-logo

Mäng on üles ehitatud üsna tavapärase formaadiga ning siit leiad viis rullikut, kolm rida ja 10 fikseeritud võiduliini. Sa ei saa reguleerida olemasolevate võiduliinide arvu.

Üllataval kombel on minimaalne panus 0,25 krediiti; see on kummaline, sest 10 makseliini mäng oleks tavaliselt mängitav juba alates 0,10 krediidist. Siiski ei pea suure rulliga mängijad muretsema, sest Cowboys Gold pakub maksimaalset panust 100 krediiti – seega peaks mäng sobima enamikule mängijatele.

Cowboys Gold RTP ja volatiilsus

Pragmatic Play andmetel on Cowboys Gold keskmise variatiivsusega slot. See tähendab tavaliselt seda, et võite näha üsna sageli võite – kuid need ei ole tavaliselt tohutud tabamused. Kõrge variatsiooniga slot seevastu pakub vähem – kuid suuremaid – võite. Cowboys Goldi RTP on suhteliselt hea, ulatudes 96,50%-ni, kuigi me peaksime märkima, et Pragmatic Play pakub enamikku oma slottidest erineva RTP-ga, nii et sa peaksid kontrollima online kasiinod, kus sa mängid, et teada saada, millise RTP-ga sa mängid.

Cowboys Gold boonusfunktsioonid

Selles osas meie Cowboys Gold mänguautomaadi ülevaates vaatame erinevaid boonuseid ja funktsioone, mida leiad mängu sees. Kuigi tegemist ei ole kõige põnevama mänguga, mida me oleme kunagi läbi vaadanud, on seal päris palju tegemist.

Raha kogumise funktsioon

Cowboys-gold

Kui näed Cowboy-sümboleid nähtavale maandumas, võib mõnel neist olla peal väike münt. See münt näitab siis rahaväärtust, mis jääb vahemikku 1X kuni 100X sinu kogupanus. Kui need väikesed mündid ilmuvad (maanduvad) samal spinnil koos spetsiaalse renegaadi sümboliga – mis ilmub ainult 5. rullikule -, makstakse sulle välja kõik ekraanile ilmunud mündi väärtused.

See on üsna tavaline boonusmehhanism ja seda oleme näinud rakendatuna paljudes teistes Pragmatic Play slotides. Meie arvates võib öelda, et Money Collect funktsioon ei ole midagi uut, intuitiivset või erilist – ja meie arvates on sellest kahju!

Tasuta keerutused

Cowboys Goldi mängimise peamine atraktsioon on tasuta spinnide boonusvoor. See käivitub, kui põhimängu ajal kolm boonus-scatter-sümbolit kolmele keskmisele rullikule maanduvad. Kui sul see õnnestub, saad 10 tasuta spinni – ja tuleb märkida, et tasuta spinnide boonust saad veel kolm korda uuesti käivitada. See saavutatakse, kui saad veel kolm scatter-sümbolit kolmele keskmisele rullikule.

Nüüd on see uuesti käivitamise funktsioon see, mis tegelikult teeb tasuta spinnide boonuse, sest iga kord, kui õnnestub uuesti käivitada, suureneb kordaja. Nii näiteks suureneb tasuta spinnide uuesti käivitamisel kordaja 2X-ni. Teisel korral, kui saavutad uuesti vallandamise, suureneb kordaja 3X-ni ja kui sul õnnestub mäng kokku kolm korda uuesti vallandada, siis jääb sulle 5X kordaja, mida rakendatakse boonuse ülejäänud aja jooksul kõikide võitude suhtes.

Kus asjad muutuvad veelgi huvitavamaks, on Money Collect funktsioon, mis on olemas boonuse ajal. Kui sul on aktiivne kordaja, siis kohaldatakse seda kordajat ka kõikide mündi väärtusega võitude suhtes – see tähendab, et ühe mündiga on võimalik saada kuni 500-kordse panuse väärtuses väljamakse! Kui saad ühe spinni jooksul paar sellist võitu, võid saada need ihaldusväärsed 1000X+ väljamaksed!

Cowboys Gold slot Review

Cowboys-Gold-slot-logo

Cowboys Gold on üsna kindel slot, seda ei saa vaidlustada. See näeb hea välja – Pragmatic Play graafika, helid ja animatsioonid on hästi tehtud ja professionaalsed ning mäng näeb kindlasti välja nagu teised tänapäeval välja antud juhtivad slotid. Meile meeldib ka see, et RTP on tervelt 96,50%, sest võite oodata korralikku mänguaega. Cowboys Gold on keskmise variatiivsusega slot, kuid pakub sulle siiski võimalust võita kuni 6,065-kordset panust, nii et võidupotentsiaal on kindlasti olemas.

Meie arvates on Cowboys Goldi puudujäägid boonuste ja funktsioonide osas. Me oleme näinud, et Pragmatic Play ja teised mänguarendajad on nii palju kordi kasutanud Money Collect boonust – see tundub lihtsalt nii ülepakutud ja erinevalt Mustang Goldist ei ole siin ka kordajaid ega rullikute modifikaatoreid, nii et põhimängu ajal on see üsna nukker. Ka tasuta spinnide voor ei jäta palju soovida, üsna vilets 5-kordne kordaja. Oleksime tahtnud näha, et Pragmatic Play oleks siin valinud kasvava kordaja – või vähemalt mõned täiendavad wildid.

Kokkuvõttes ei ole Cowboys Gold siiski Pragmatic Play kehv pingutus ja see on korralik väike mäng neile, kes on klassikaliste põhiliste slotide fännid. See ei kavatse NetEnt’i Dead or Alive 2 või Nolimit City Deadwoodi kui juhtivat Wild Wild West mänguautomaati edestada – kuid Pragmatic’i mängijaskonnale läheb see tõenäoliselt hästi peale ja kui otsite slotit, mis kasutab tõestatud kontseptsiooni, siis Cowboys Gold võib olla mäng, mida tasub vaadata!

Milline on Cowboys Goldi RTP?

Cowboys Goldi "tehase" RTP on Pragmatic Play andmetel 96,50%. Nüüd, põhjus, miks me rõhutame tehase RTP-d, on see, et Pragmatic Play on üks tarkvara pakkujatest, kes pakub oma mänge erinevates RTP-sätetes. See tähendab, et online-kasiinod võivad soovi korral valida, kas mäng käivitada madalama RTP seadistusega - ja seda tasub meeles pidada, kui kaalud Cowboys Goldi mängimist enda jaoks. Veendu alati, et mängid mängu kõrgeima RTP-ga versiooni, ja kontrollige seda internetikasiinost, kus sa mängid.

Kui palju ma saan Cowboys Goldi mängides võita?

Erinevalt mõnest Pragmatic Play slotist (näiteks John Hunter ja Madame Destiny) ei paku Cowboys Gold 20 000X+ võidu potentsiaali, mida me oleme harjunud nägema paljudes tänapäevastes väljaannetes - kuid seda on keskmise variatsiooniga slotist oodata. Sul on võimalik võita kuni 6,065X oma panust - ja kuigi me ilmselt näeme sigade lendamist, enne kui mõni mängija seda summat võidab, tähendab see vähemalt, et see on võimalik!

Kas Cowboys Goldis on tasuta spinnide voor?

Jah! Kui sul õnnestub kolm scatter-sümbolit rullikutel 2, 3 ja 4, käivitad koheselt tasuta spinnide boonuse. See annab sulle 10 tasuta spinni ja boonuse ajal saad koguda täiendavaid sümboleid, et avada kordaja - mis täielikult avanedes võib kõik võidud kuni 5-kordistada sinu panuse!

Kas Cowboys Goldis on progressiivne jackpot?

Ei. Kuigi me oleme viimasel ajal hakanud nägema, et Pragmatic Play on hakanud oma teenindusautomaatidesse lisama erinevaid jackpote, ei kuulu Cowboys Gold nende hulka. See pakub küll Money Collect Feature'i - kuid see on kaugel progressiivsest jackpot-boonusest ning ka mängusisesed lokaliseeritud jackpotid puuduvad.

Kas ma saan Cowboys Goldi tasuta proovida?

Jah! Sa ei pea meil kontot registreerima - ega registreeruma - ja sa võid seda slotit mängida nii kaua, kui soovid, et saada aimu, kuidas see töötab! Kui pärast "demo" režiimis proovimist soovid edasi minna ja mängida Cowboys Gold'i pärisraha eest, siis saame sulle näidata ka parimad Pragmatic Play online kasiinod, kus sa seda nautida saad!

Blogi autori foto
31.08.2022 959

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!