Kiirkasiinod » Sweet Bonanza
Kasiino
Boonus
Mängud
Litsentsid
1 game

Boost kasiino

4.5 rating
100% kuni 250€ + 50 tasuta spinnid
800+
Eesti Maksu- ja Tolliamet
1 game

HappySpins kasiino

4.0 rating
200% kuni 200 eurot
2000+
Eesti

No Account Bet Kasiino

4.0 rating
Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€
2000+
Eesti
3 games

Chanz Kasiino

4.0 rating
Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
1500+
Eesti

Winnerz kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2500+
Eesti Maksu- ja Tolliameti
3 games

Kanuuna kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2000+
Eesti Maksu- ja Tolliameti

Betsafe läbivaatamine

4.0 rating
25 € boonus + 10 € tasuta panus
1000+

Nutz Casino läbivaatamine

4.0 rating
200 tasuta keerutab + 200$
2000+
Eesti

Esimesed muljed

Esimene asi, mida Sweet Bonanza demo slotis märkad, on selle elurõõmusus. See on sulle näkku ja karjub värvi ning see mahlakas atraktiivsus ei jää sulle märkamata. See on väga esteetiliselt meeldiv slot, mille kergekaaluline ja lõbus teema põhineb – sa arvasid ära – magusatel maiustustel.

Sweet Bonanza plusse ja miinuseid

Plussid:

 • Korrutajad kuni 100x
 • Särav graafika ja lõbus teema
 • Kaskadilised võidud
 • Peaauhind on üle 21000x

Miinused:

 • Mängu käik on veidi segane
 • Suurte võitude saamiseks tuleb tavaliselt oodata tasuta keerutusi

Väga maitsev disain

Rullikuid kaunistavad maiustused ja puuviljad, samal ajal kui taustaks on magusate imedemaa, mille esiplaanil on roosa kohevus ja sinise taeva kohal veerevad pilved. Värvide vikerkaar tõmbab kohe tähelepanu.

Teema

sweet-bonanza

Pragmatic Play Sweet Bonanza slotimäng on maitsev ja mõnus online-slot, mis on ka veidi tervislik. Lisaks kommimaa taustale ja kommidele, mis on kõikidel rullikutel, on mängus ka palju puuvilju, nagu õunad, ploomid, banaanid ja viinamarjad. Mängus on ka rõõmsameelne heliriba, mis paneb sind rullide keerutamisel kindlasti naeratama.

See on Pragmatic Play online-mänguautomaadi jaoks veidi teistsugune, kuid see on teretulnud vaheldus. Realistlikus stiilis graafika asemel on sellel mängul peaaegu 3D-graafikaga karikatuurne välimus.

Tulemuseks on lõbus ja rõõmsameelne mäng, mis hoiab sind meelelahutust pakkumas.

Mängimine

Siin on lühike juhend, et alustada Sweet Bonanza free play:

 • Laadige mäng ja klõpsake “i”, et vaadata reegleid ja väljamakseid.
 • Klõpsake nupule Kolm rida, et valida kogupanus, heli, kiirpöörded ja akusäästja valikud.
 • Klõpsake nuppu ‘Automaatselt mängimine’ ja valige keerutuste arv ning stopp-/käivitamispiirangud.
 • Otsustage seansi eelarve, seejärel klõpsake nuppu ‘Mängi’ ja nautige vastutustundlikult.

Mündi väärtus algab kõigest 0,01 kuni 0,50. Seega, kui maksimaalne panus on 10 ja maksimaalne mündi väärtus 0,50, on maksimaalne kogupanus 100,00 münti. Teisalt, minimaalne panus 1 ja minimaalne mündi väärtus 0,01 annab tulemuseks minimaalse kogupanuse 0,20 münti.

Slot Sweet Bonanza RTP ja volatiilsus

sweet-bonanza-logo

Mängija tootlus (RTP) on 96,51%. Tegemist on samuti keskmise volatiilsusega slotiga, mille varieeruvus on kõrge. Selle tulemusel võivad mängijad oodata Sweet Bonanza tasuta mängudemo puhul heldet väljamakseid; need võivad siiski tulla harvemini kui madala või keskmise variatsiooniga mängus.

Kuidas võita Sweet Bonanza slots

See on Pay Anywhere online-slot. Selles mängus saad väljamakseid kõikjal, kuhu sobivad sümbolid maanduvad, kui neid on rullikutel 8 või rohkem.

See on üsna ainulaadne väljamakse, sest enamik selliseid online-slotte nõuab, et sümbolid maanduksid rühmas, kuid selle slotiga ei ole see nii. See tähendab ka seda, et puudub wild-sümbol.

Tumbling Reels

Sweet Bonanza tasuta demo mängus on mängus ka tumblemismehhanism. Seega, kui tabad võidukombinatsiooni, eemaldatakse need sümbolid ja nende asemele tulevad uued sümbolid, mis aitavad sul rohkem võite saada.

Kõige heldem tavaline sümbol mängus on südamekommi:

 • see maksab sulle 50-kordse panuse väärtuses auhinda, kui 12 neist satub rullikutele.
 • 10 või 11 sümboli puhul maksab see välja 25x auhinna
 • see maksab 10x 8 või 9 sümboli eest

Sweet Bonanza näpunäited, trikid, petuskeemid ja strateegia

Juhuslik numbrigeneraator (RNG) on kasutusel, et tagada õiglased, täiesti juhuslikud tulemused, mida ei saa manipuleerida ega kuidagi ennustada. Selle tulemusena ei saa mängijad petta ega tegelikult strateegiat kasutada. Selle asemel soovitame kõigepealt slotiga tuttavaks saada.

Meie tasuta Sweet Bonanza demo on selleks ideaalne võimalus, sest tutvud reeglite, RTP ja üldise mängupildiga, et aidata sul otsustada, kas seda mänguautomaati soovid mängida online-kasiinos.

Kui mängid Sweet Bonanza tasuta mänguautomaati, püüa jäljendada selliseid panuseid, mida panustaksid päris rahaga, ning sea eesmärgiks vähemalt 150 tasuta spinni, et slotiga tutvuda. Enne pärisrahaga mängimist sea endale eelarve; otsusta, kui palju sa oled valmis ja võimeline kulutama, ja ära ületa seda.

Tasuta keerutused ja Sweet Bonanza bonus

Kui mängid tasuta, saad Sweet Bonanza free spins vooru käivitada scatterite maandumisega. Selle vooru jooksul saad 10 tasuta spinni, mille jooksul ilmuvad rullikutele korduspommid. See rakendab sinu võitudele kordajat vahemikus 2x kuni 100x ja mitu pommi liidetakse kokku, et aidata sul tõesti suuri võite saada.

Saate käivitada ka kahte tüüpi tasuta spinnide mänguga seotud eelpanuseid. Esimene nõuab väikest lisapanust, et kahekordistada oma võimalusi tasuta spinnide boonuse käivitamiseks. Või võid lihtsalt otse osta boonusmängu, korrutades oma panuse 10x.

Sweet Bonanza Demo Play

Siin saate mängida Sweet Bonanza demo slotimängu ilma raha kulutamata. Teil on selle mänguautomaadi jaoks kasutada 500 tasuta mängukrediiti (mida saab mängu uuendamisel täiendada), nii et teil on piisavalt aega, et otsustada, kas soovite selle mängu eest pärisraha panustada või mitte.

Sweet Bonanza demo mängimisel antakse sinu võidud mängurahana. See on siiski suurepärane võimalus tutvuda mänguga ja otsustada, kas soovid seda nautida pärisraha kasiinos.

Mobiilne – Android, IPad ja tahvelarvutid

Sweet Bonanza Pragmatic Play’st on mängitav igal tahvelarvutil, nutitelefonil või arvutil. Ükskõik, kuidas sa seda online-mänguautomaati ka ei mängiks, näed sama suurepärast graafikat ja koged sama sujuvat mängimist meie Pragmatic Play demos: Sweet Bonanza.

Pragmatic Play kohta

PragmaticPlay_SweetBonanza

Nad võivad olla asutatud alles 2015. aastal, kuid Pragmatic Play on olnud kiiresti kasvav võistleja online ja mobiilsetel turgudel, näidates enesekindlalt oma andeid läbi tõeliselt loovate ja innovaatiliste toodete.

Nüüdseks peetakse neid online-mängude areenil liidriks ja nad on endale nime teeninud oma kvaliteetsete, meelelahutavate ja äärmiselt populaarsete slotimängudega. iGaming-turule on see sisuteenuse pakkuja välja töötanud üle 100 HTML5-mängu, mis on saadaval 26 keeles ja erinevates valuutades.

Auhinnad ja tunnustused

Pole üllatav, et neil on palju auhindu. Nad on uhked selle üle, et pakuvad usaldusväärset ja nauditavat kogemust nii mängijatele kui ka operaatoritele, tagades, et kõik mängud on põhjalikult testitud, et vastata nende kõrgetele standarditele.

Nad paistavad silma innovatiivsete, fantaasiarikaste ja meelelahutusele keskendunud toodetega. Mängijad leiavad mitmetasandilisi boonuseid ja intrigeerivaid funktsioone, rääkimata mitmesugustest teemadest ja kujundustest, mis näitavad mitte ainult nende loomingulisust, vaid ka nende kirge luua uusi, põnevaid mänge, mis kõnetavad erinevaid mängijaid.

Üldine ülevaade

See slot võib tunduda tüüpilise klassikalise slotiga, kuid siin on palju põnevat. Sweet Bonanza mänguautomaadi Pay Any Way formaat on tõeliselt ainulaadne ja võimaldab väga uuenduslikku mängimist ning rohkelt heldeid võite. Ka tasuta spinnide boonus on fantastiline, pakkudes sulle võimalust saada muljetavaldavaid kordajaid, mis suurendavad sinu võidud kuni 100-kordselt.

Hinnanguline 96,48% RTP on ahvatlev ja umbes keskmine sellise teemakohase mänguautomaadi puhul. Tegemist on keskmise või keskmise kuni kõrge volatiilsusega slotiga ning mängijad näevad tõenäoliselt üsna suurt varieeruvust, kui tegemist on auhindade suuruse ja sagedusega. Üldiselt on tavaliselt suuremad, kuid vähem regulaarsed võidud, kui võrrelda näiteks madalama variatsiooniga slotidega.

Meile meeldivad tasuta keerutused, mis annavad rohkem võiduvõimalusi ja meil on hea meel, et neid saab vooru jooksul uuesti käivitada. Siia lisatud juhuslikud kordaja väärtused ja rulluvate rullide funktsioon tõstavad panust ja lisavad mängule rohkem põnevat põnevust. Ärge laske end Sweet Bonanza mänguautomaadi ilusatest värvidest ja armsast graafikast petta; siin on tõsine väljamaksepotentsiaal.

Kas ma saan Sweet Bonanza teenindusautomaati tasuta mängida?

Saate siin mängida demo slotina. Sissemakseid või registreerimist ei ole vaja teha. See annab sulle võimaluse mängu proovida ja otsustada, kas see on selline slot, mida soovid mängida pärisraha kasiinos.

Kas Sweet Bonanza slot game on tasuta keerutusi?

Nelja scatteri maandumine käivitab tasuta spinnide vooru, kus rullikutele lisatakse kordajaid. See on Sweet Bonanza tasuta mängudemo mängimisel silmapaistev funktsioon.

Kas ma võin Sweet Bonanza mänguautomaati mängides võita pärisraha?

Tõelise raha võitmiseks saad registreeruda ja teha sissemakse Pragmatic Play online-kasiinos. Seal on palju pärisraha kasiinosid, kus saad neid mänge mängida.

Kas ma saan Sweet Bonanza teenindusautomaati mängida ilma sissemakseta?

Mängimiseks ei ole vaja deposiiti teha, kuid kui sa seda ei tee, on saadaval ainult mänguraha auhinnad.

Kas ma saan Sweet Bonanza teenindusajad alla laadida?

Pragmatic Play Sweet Bonanaza mänguautomaadi demo mängimiseks ei pea sa mingit tarkvara alla laadima. Seda on võimalik mängida otse veebibrauserist, seega saad mängida nii mobiil- kui ka lauaarvutites.

Kuidas toimib boonusvoor?

Neli või enam scatterit kõikjal ekraanil käivitavad tasuta spinnide boonuse, kuid vooru saab ka "osta". Sulle antakse 10 tasuta spiraali, mida saad nautida spetsiaalsetel rullikutel, ja veel 5 saab uuesti käivitada, kui saad vooru jooksul 3 või rohkem scatterit. Mitmevärviline kujuke on kordaja ja see toimib ainult tasuta spinnide funktsiooni ajal. Alati, kui see rullikuid kaunistab, võtab see juhusliku kordaja väärtuse vahemikus 2x kuni 100x. Kui vurrimisseeria on lõppenud, liidetakse kõik kordaja väärtused kokku ja kogu vurrimisvõit korrutatakse seejärel selle lõpliku väärtusega. Samuti on olemas tumbeldamisfunktsioon. Pärast igat võidukäiku antakse auhindu ja kõik võidusümbolid kaovad, kusjuures vihmasümbolid langevad ekraani põhja. Uued sümbolid kukuvad ülevalt alla, et täita need nüüd vabanenud kohad. See kukkumine jätkub seni, kuni kukkumistest ei teki enam ühtegi võidukombinatsiooni, nii et teoreetiliselt ei ole kukkumiste arvul piire.

Kui volatiilne on see slot?

Seda peetakse keskmise volatiilsusega slotiks, suhteliselt stabiilsete ja regulaarsete väljamaksete jaoks, kuid summad võivad tõenäoliselt varieeruda. Tõenäoliselt leiad mängimise jooksul aeg-ajalt väga väikeste ja korraliku suurusega võitude segu, võrreldes madalama volatiilsusega slotidega, kus on regulaarsemad, kuid tavaliselt väiksema väärtusega võidud. Mõnevõrra suurem varieeruvus on veidi riskantsem kui madalama varieeruvusega slottidel, kuid oleme leidnud piisavalt varieeruvaid väljamakseid ja piisavalt regulaarsust, et teha see mõistlikuks eelarve mängijatele, eriti madala algpanusega.

Blogi autori foto
31.08.2022 963

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!