Kiirkasiinod » Mega moolah slot
Kasiino
Boonus
Mängud
Litsentsid
1 game

Boost kasiino

4.5 rating
100% kuni 250€ + 50 tasuta spinnid
800+
Eesti Maksu- ja Tolliamet
3 games

Kanuuna kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2000+
Eesti Maksu- ja Tolliameti
1 game

OlyBet Kasiino

4.8 rating
100% kuni 100 €
1923
Eesti
2 games

Paf kasiino

4.0 rating
25 frispini registreerimise eest
1200+

OptiBet kasiino

4.0 rating
Kuni 1000 €
1000+
Eesti

SuperCasino

4.5 rating
200% kasiinoboonus + 25 tasuta spinni
500+
Eesti Maksu- ja Tolliamet
1 game

Coolbet kasiino

4.0 rating
Ainult siit! 200 Tasuta spinni (Book of Dead)
500+
Eesti

Plussid:

  • Maailma suurim online progressiivne jackpot
  • Lõbus teema (mis on tekitanud rohkelt jäljendajaid)
  • Põnev ja põnev boonusvoor

Miinused:

  • Tasuta mängimise võimalus puudub
  • Põhimängu väljamaksed ei ole kõige suuremad.

 

Mängu peamised omadused

Rullid – 5 Boonusvoor – Jah
Jackpoti summa – £3 200 000+ Tarkvara – Microgaming
Makseliinid – 25 Maksimaalne väljamakse – 750 münti
Maksimaalne panus – £6.25 Teema – Videoautomaat
Väljamakse % – 88.12 Jackpoti tüüp (tavaline/progresseeruv) – Progressiivne

Kuidas mängida

Mega moolah slot ei ole midagi eriti keerulist, nii et kui olete kunagi varem slotit mänginud, ei tohiks miski takistada teid kohe sisse hüppamast ja mängimist. Sellegipoolest käsitleme allpool mõned sammud, kuidas Mega Moolah’i mängida. Lisateavet leiad sümbolite väärtuse kohta, mis võib muuta oluliselt seda, kui palju moolat sa raha välja makstes koju saad, ning samuti selle kohta, kuidas boonusvoor toimib. Õnneks on kõik see aga üsna iseenesestmõistetav ja on vaid ühe klõpsu kaugusel mängu maksetabelis.

Sealt leiad lisateavet sümbolite väärtuse kohta, mis võib teha suurt vahet selles, kui palju moolat sa raha väljamaksmisel koju saad, ning samuti selle kohta, kuidas boonusvoor toimib. Õnneks on kõik see aga üsna iseenesestmõistetav ja on mängu maksetabelis alati vaid ühe klõpsu kaugusel.

Võiduliinid ja mündid

Vali soovitud võiduliinide ja müntide arv ning mündi väärtus.

Pööramisnupp

Vajutage mängimise alustamiseks spinni ja hoidke silma peal 2x korduva Lion wild’i või Monkey scatterite eest, millest kolm käivitavad 15 tasuta spinni 3x-kordajaga.

Jackpoti ratas

Jackpot Wheel võib juhuslikult käivituda igal ajal ja kui see käivitub, peate seda vaid keerutama ja hoidke sõrmi ristis suure võidu jaoks.

Mega moolah games sümbolid

Mängu tasub minna nii, et sul on ligikaudne ettekujutus sellest, millised sümbolid peaksid kõige sagedamini oma võiduliinid kaunistama; näiteks seepra on väärt 10x 10 ja elevant jälle peaaegu kaks korda rohkem. Kogu seda teavet saad igal ajal vaadata maksetabelist (kus on loetletud kõik Mega Moolahi reeglid), kuid siin on kiire spikker:

Ülalpool näed, et lisaks 10, J, Q, K ja A sümbolitele, mis esinevad nii paljudel mänguautomaatidel, on meil rullikutel ka hulk metsloomi. Hea rusikareegel on, et suuremad ja karmimad loomad on rohkem krediiti väärt, mis on ka mõistlik! Samuti tuleb tähele panna, et kui panustad 25 münti, siis kõik “võidud” alla 25 mündi tähendavad tegelikult kaotust; ainult võidud 26 mündi või rohkem on kasumlikud.

lovi-logo.pngLõvi

Lõvi on mängu Wild, mis tähendab, et ta võib asendada mis tahes muud sümbolit, et luua võiduliinid. Samuti lisab ta igale võidule, milles ta osaleb, 2x kordaja, nii et see on kindlasti sümbol, mille eest tasub hoolt kanda. Eespool näete ka, et järjestikused lõvisümbolid annavad omaette auhinna, kusjuures 5 sümbolit vallandab suurima põhiauhinna, mida mäng pakub.

Monkey Scatter

Monkey-logo.png

Monkey Scatter on veel üks sümbol, mille eest tasub silmad lahti hoida, sest lisaks sellele, et see pakub koheseid väljamakseid 2-100-kordse panuse võidu ulatuses, käivitavad kolm või enam Monkey’d 15 tasuta spinni boonusvooru 3x-kordajaga. See on tõeliselt kindel boonuspakkumine ja annab suurepärase võimaluse koguda suuri võite või korvata kaotusi.

Mega Moolah’i boonusvoor

Mega Moolah Jackpot Wheel, mis on kahtlemata üks kõige ahvatlevamaid asju, mida mäng pakub, käivitub juhuslikult ja esitab mängijatele neli võimalikku jackpotit, mis on kõik käeulatuses.

Kõik, mida sa pead tegema, on keerata ratast, et võita üks neist jackpotitest – Mini, Minor, Major ja Mega – ning mis iganes segment noole alla maandub, esindab auhinda, mille sa koju saad. Kui teil õnnestub Mega-Jackpot koju viia, siis liitute väga õnnelike mängijate väikese ja eksklusiivse klubiga!

Vihje
Lisaks Mega Moolah’s pakutavale Jackpot Wheel’ile on mängus ka traditsioonilisem 15 tasuta spinni voor 3x kordajaga, mille käivitavad kolm või enam ahvi. See ei käivita progressiivset ratast, mis ilmub juhuslikult, kuid aitab sul võita rohkem münte, nii et saad kauem mängida!

Näpunäited ja näpunäited

1. Panustage nii palju, kui saate endale lubada

Kuigi jackpotiratas käivitub juhuslikult, näitavad tõendid, et suurema panusega mängimine igal keerutusel parandab selle ilmumise tõenäosust. Teisisõnu, kui pead end tõsiseks jackpotijahtijaks, siis tasub oma rahakott jagada väiksema arvu suuremate panuste vahel, mitte kulutada tundide kaupa pisikesi panuseid.

2. Mängi mängu nii tihti kui võimalik

Loomulikult soovitame mängimist mõõdukalt, kuid mänguaja kogumine, isegi kui sa ei ole mängu teema suur fänn, võib olla seda väärt, et käivitada boonusratas, eriti kui Mega Jackpot koguneb – mõned inimesed kasutavad Mega Moolah jackpoti jälgimisprogrammi, et seda numbrit jälgida, kuid see on alati elu muutev rahasumma.

3. Veenduge, et haarate neid kasiino boonuseid

Mängides võid võita tohutuid summasid. Kuigi enamik on õnnelik, kui võidab siin ja seal natuke, on mõned õnnelikud ja haaravad tohutuid jackpoteid, mille väärtus on kümneid miljoneid šillingeid.

4. Ärge ajage jackpotiratast segamini sellega, et lööge rikkaks

Me ei eita, et alati on põnev, kui Mega Moolah’s käivitub jackpoti ratas. Peaksite siiski meeles pidama, et see ei tähenda automaatselt, et saate peaauhinna. Palju tõenäolisem on, et sa võtad koju mini- või väikejackpoti, mis ei ole küll midagi, mille üle peaks nuhkima, kuid mis kahvatub Mega Jackpotiga saavutatavate vapustavate kõrguste kõrval.

Mega Moolahi variandid

Lõvid tunduvad mingil põhjusel olevat uskumatult populaarne valik, kui tegemist on mänguautomaadi teemade kujundamisega! Kui sa tunned end nende suurkiskjate poolt väsinuna, siis on hea meel teada, et Microgaming lõi Mega Moolah’i mõned teised variandid, mis säilitavad juurdepääsu sellele meeletule Mega Jackpotile. Saate neid vaadata siinsamas:

Mega Moolah Isis

Tänu hasartmängufunktsioonile, mis võimaldab sul oma võidud kahekordistada või neljakordistada, ja kuni 30 tasuta spinnile 6-kordse kordajaga, on see (tänapäeval kahjuks nime saanud…!) Egiptuse-teemaline variant kindlasti boonusejahtijatele ja riskijahtijatele.

Mega Moolah 5 Wheel Drive

See variant viib meid savannilt avatud maanteele oma All-American trucking-teemaga. Mängupilt on paljuski sama, mis originaalses Mega Moolah’s, välja arvatud boonusvoor, mis sisaldab 10 tasuta spinni 5x kordajaga.

Mega Moolah Summertime

Kui otsid mõnusalt lõõgastavat rannavibu, siis on Summertime just sinu jaoks mõeldud mäng. See mängib kõige sarnasemalt nagu algne Mega Moolah, ainult väiksema võiduliinide arvuga ja hasartmängufunktsiooni lisamisega.

Meie lõplik otsus Mega Moolahi kohta

On põhjus, miks seda mängu mängitakse peaaegu kolmteist aastat pärast selle ilmumist endiselt iga päev tuhandete inimeste poolt üle kogu maailma. Selle väljamakseprotsent on madalamal tasemel ja põhija jackpot võiks olla veidi suurem, kuid need on peaaegu ainsad halvad asjad, mida mul Mega Moolah’i kohta öelda on.

Isegi kui sa ei ole selle mängu teema suur fänn (ära unusta, et on ka teisi mängu variante, mida vaadata!), tasub tänu siin pakutavatele tohututele auhindadele see mäng oma regulaarsesse rotatsiooni lülitada. Enamiku online-kasiino fanaatikute jaoks – ja jah, ma kaasan end selle väitega – on Mega Moolah mänguautomaadi suur jackpot-võit sõna otseses mõttes Püha Graal.

Kas ma võin Mega Moolah'd usaldada?

Jah, Mega Moolah ilmub enam kui 160 saidil, mida Microgaming on hoolikalt kontrollinud ja mis kõik aitavad kaasa selle progressiivsetele jackpotidele. Microgaming on litsentseeritud nii Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni kui ka Malta hasartmänguameti poolt, on eCOGRA liige ja on mängijatele üle maailma välja maksnud ligi 1 miljard dollarit!

Milliseid auhindu on mäng võitnud?

2015. aastal püstitas Mega Moolah maailma suurima jackpoti väljamakse rekordi online-mänguautomaatide seas, mille peaauhind oli ligi 18 miljonit eurot. Hiljem purustas see 2018. aasta septembris omaenda rekordi peaaegu 19 miljoni euro suuruse väljamaksega.

Kes on Microgaming?

Alates 1994. aastast eksisteeriv Microgamingi peetakse laialdaselt üheks online-hasartmängude valdkonna pioneeriks. Guinnessi maailmarekordite ja tohutu hulga kaubamärgiga mängude - sealhulgas Jurassic World, Game of Thrones ja Playboy - tõttu on see uuenduslikkuse ja põnevuse maine veel 2022. aastal. Praegu kasutab Microgamingu kasiinotarkvara rohkem kui 150 online ja maismaa kasiinot. tarkvara.

Kas Mega Moolah'i RTP on üsna madal?

Mega Moolah'i RTP on umbes 88% väljamakseprotsendiga madal, kuid see on selle stiili madala variatsiooniga mängu puhul ootuspärane.

Kuidas on jackpoti väljamaksed võrreldavad tavaliste võitudega?

Lisaks neljale jackpotile, mis jäävad tavaliselt 10, 100, 1000 ja 1 000 000 suuruste numbrite vahemikku, on maksimaalne väljamakse rullide keerutamisest tavalise mängu ajal 750 mündi suurune. See on üks põhjus, miks Mega Moolah on püsinud nii populaarne juba üle kümne aasta: kuigi Mega-Jackpot on (statistiliselt) kaugel, on mäng tuntud selle poolest, et maksab teisi võite sagedamini välja, kuigi väiksema määraga.

Blogi autori foto
15.07.2022 2296

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!