Kiirkasiinod boonus

Online pokker – 10 parimat saiti Eestis 2024

Kiirkasiinod » Pokker

poker onlineOnline pokker on ka üks populaarsemaid hasartmänge Eestis. Iga päev mängivad kümned tuhanded mängijad Texas Hold’emi või mõnda muud pokkerit. Oleme testinud mitmeid online pokkerisaite, et leida parimad pakkujad, kes pakuvad turvalisi ja ausaid tingimusi, atraktiivset mänguvalikuga ja suurepäraseid boonuspakkumisi. Loe meie pokkerijuhendit ja leia parimad pokkerisaidid.

Mängi pokker online

Texas Hold’em on 2024. aastal üks populaarsemaid pokkeri võimalusi, eriti ilma piiranguteta pärisraha versioonis. Pokkeri saitidelt leiate kõiki pokkeri liike, nagu Omaha Hold’em, 5 või 7 kaardiga Stud pokker, klassikaline viiekaardiline viik, Razz, HORS, Badugi ja muud pokkeri liigid. Tasuta pokker on ka mängijale laialdaselt kättesaadav.

Pokkerit mängitakse 52 kaardiga. Mängijad peavad moodustama 5 kaardist koosneva käe. Enne kaartide jagamist tehakse põhipanus. Mängu ajal on panustamisvoorud koos täiendavate panustega. Kõigi panuste summa läheb lõpuks parima pokkeri käega mängijale või viimasele allesjäänud mängijale. Taktikalise mänguga saate teisi veenda loobuma.

Hea pokkeri strateegia sõltub palju turniiri tüübist ja kaasmängijatest. Pöörake tähelepanu mängu dünaamikale ja jääge paindlikuks.

Minimaalsed panused, pokkerikäte koostamise võimalused ja mängijate arv varieeruvad sõltuvalt mängu tüübist. Selleks, et võita raha eesti pokker mängides, peate mängu põhjalikult tundma. Kui olete veel ebakindel või soovite õppida uut varianti, proovige tasuta pokkerit, enne kui panustate pärisraha eest.

Live-pokkeri mängimise samm-sammult protsess

Live pokker on pokkerimäng, mis toimub reaalajas, erinevalt online pokkerist. Live-pokkeri mängimise protsess käib tavaliselt järgmiselt:

 • Mängijad istuvad laua taga: Mängijad kogunevad kasiinosse, klubisse või muusse kohta, kus mängitakse, ja istuvad pokkerilaua taha. Nende kohad lauas valitakse juhuslikult.
 • Kaartide jagamine: diiler jagab igale mängijale kaarte, alustades temast vasakul olevast. Live-pokker kasutab tavalist 52 kaardist koosnevat pakki.
 • Panustamine: Mängijad alustavad panuseid (panuseid, tõsteid, calle või loobumisi) olenevalt oma kaartidest ja võidukoefitsiendist. Mängijad saavad kauplemise ajal raha panustada igal ajal.
 • Järgmise kaardi jagamine: Pärast esimest panustamisvooru jagab diiler järgmise kaardi, mis võib olenevalt pokkeri tüübist olla iga mängija jaoks tavaline (lamades laual) või isiklik.
 • Panustamise kordus: Panustamine kordub pärast iga kaardi jagamist, kuni kõik mängijad on viigistanud või loobunud.
 • Kaartide paljastamine: Pärast viimast jagatud kaarti paljastavad kõik mängu jäänud mängijad oma kaardid. Parima kaartide kombinatsiooniga mängija võidab ja kogub panused, mis panuse tegemisel tehti.
 • Väljamakse: diiler loeb panused kokku ja maksab võidud välja parima kaardikombinatsiooniga mängijale.
 • Üleminek järgmisele jaotusele: mängijad vahetavad lauas kohti, diiler jagab uuesti kaardid ja mäng jätkub.

Samuti tasub tähele panna, et live-pokkeris on erinevaid mänguvariante nagu Texas Hold’em, Omaha, Stud jt ning reeglid võivad olenevalt konkreetsest mängust veidi erineda.

Erinevad mängud online pokkeri saitidel

Soovime tutvustada ja lühidalt kirjeldada järgmisi pokkeritüüpe:

 • Texas Hold’em
 • Omaha Hold’em
 • Stud pokker
 • Draw Poker
 • Segamängud

Texas Hold’em

Texas Hold’em on tõenäoliselt maailma tuntuim ja populaarseim pokkeri variant. Seega ei mängita sellega mitte ainult kõiki olulisi pokkerisündmusi, vaid ka enamik lauad ja pokkeri turniirid on selle variandi jaoks kättesaadavad online pokker saitidel. Mängijate arv lauas, nii online kui ka reaalses mängus, on 2 kuni 10.

Iga mängija saab 2 kinnist kaarti, mida ainult tema saab näha. Nendele kaartidele saab juba panustada. Mänguringi jätkamiseks peate siiski tasuma sel ajal lauas oleva kõrgeima panuse. Seejärel jagatakse 3 ühiskaarti (flop) laua keskele ja need jagatakse kõigile mängijatele.

Sul on nüüd käes 5 kaardist koosnev pokkerikäsi. Pärast veel 2 jagamisvooru jagatakse veel 2 kaarti (Turn ja River). Lõpus on kõigil mängijatel, kes jätkavad osalemist, 7 kaarti. Neist iga mängija parimat kätt hinnatakse individuaalselt. Pärast viiendat kaarti toimub viimane panustamisvoor ja seejärel showdown, kus ülejäänud mängijad paljastavad oma kaardid.

On olemas erinevaid formaate. Texas Hold’em’i sularahalaudades võite alustada mängimist kohe ja visata kaarte igal ajal, makstes vooru järel. Pokkeri turniirid ja Sit’n’Go turniirid seevastu nõuavad, et te teeksite ühekordse sisseostu (mõnikord võib olla võimalik ka rebuys) ja mängiksite lõpuni, kui soovite saada turniiri jackpot’i.

Tänu tugevale taktikalisele aspektile online kasiino Texas Hold’em pokkeris, saab õnnefaktorit oluliselt vähendada. Kogenud mängijad on veendunud, et oskused suudavad kaardilöögi puudumise enam kui tasa teha. Seega on Texas Hold’em Poker ideaalne lahendus mängijatele, kes soovivad teistega võistelda ja ei taha loota ainult õnne peale.

Omaha Hold’em

Omaha pokker on Texas Hold’em’i üks variante, mida saab mängida ka internetis sularahamängude, turniiride ja sit-in’ide vormis. Siin jagatakse igale mängijale 4 kaarti piltidega alla. Nagu Texas Hold’emis, jagatakse 5 avalikku kaarti, mis on avatud, täpselt nagu Texas Hold’emis. Lõpuks koosneb iga mängija käsi kahest kõige soodsamast avatud kaardist ja kolmest ühisest kaardist.

Kuna Omaha pokkeris on igal mängijal 4 kaarti, on teistel mängijatel palju raskem hinnata, kui tugev on nende vastase käsi. Seetõttu sõltub see pokkeri variant palju rohkem õnnest, kuid valmistab alati ette üllatusi, mis teeb Omaha Hold’em’i nii põnevaks.

Stud pokker

Stud pokkerit mängitakse palju harvemini kui Hold’emi, kuid see pakub siiski suurepärast meelelahutust, eriti kogenud pokkerimängijatele. Mängijaid on 2-9. Ühiskaarte ei ole. Igale mängijale jagatakse 7 kaarti, millest 4 on ülespoole ja 3 allapoole. Lõpuks on mängijal 5-kaardiline pokkerikäsi, mis koosneb tema enda kõige soodsamatest kaartidest.

Nagu Texas Hold’emis, algab mäng põhipanustega. Seejärel jagatakse esimesed 3 kaarti, neist 2 näoga allapoole. Pärast seda on veel üks ring, kusjuures viimane kaart jääb samuti ülespoole. Nagu Hold’emis, algab pärast iga jagatud kaardi jagamist uus panustamisvoor.

7-kaardilises või 5-kaardilises studis on kõige tähtsam jälgida oma vastase avatud kaarte ja seega hinnata nende tõenäosust, et nad jõuavad käe, mille poole sa püüdled. Stud pokkerit mängitakse paljudes erinevates variatsioonides, näiteks Stud Hi-Lo (võidab kõrgeima ja madalaima käe) või Razz (võidab madalaima käe).

Draw Poker

Draw Poker online on klassikaline algupärane pokkerimäng. Igale mängijale jagatakse 5 kaarti pildiga allapoole ja ta panustab, et ta saaks teises mänguvoorus vahetada nii palju kaarte, kui ta soovib. Seejärel tehakse uuesti panused ja jagatakse kaardid.

Draw pokker on kaugelt kõige lihtsamini mängitav pokkeri variant. Seetõttu on see ideaalne mäng algajatele, kes soovivad tutvuda kaartide ja käte väärtusega pokkeris. Draw Poker on aluseks ka video pokker masinatele ja paljudele panga vastu toimuvatele online-kasiinode pokkerimängudele.

Segamängud

Need on tabelid või pokkeri turniirid pärisraha eest, kus erinevaid variante mängitakse vaheldumisi. See muutub pärast lauavooru või pärast teatud aja möödumist. Kõige populaarsem segapokkerimäng on HORSE, mis hõlmab Texas Hold’em, Omaha, Razz, Seven Card Stud ja Eight Card Stud või parem (Seven Card Stud high-low). Teised segamängu valikud on näiteks HOSE, HO, 8-mängu või 10-mängu.

Siin on, mida online-pokkeritoad mängijatele pakuvad

Suur valik pokkerisorte

Hold’em, Draw ja Stack kategooriates leiad eesti pokker itubadest suure hulga mänge, mida saab mängida nii pokkeri turniirid kui ka sularaha formaadis. Lisaks limiit- ja lauamängudele on saadaval peaaegu lõputu valik pokkerimänge, millest mõnda saad isegi tasuta proovida

Tõelised rahalised võidud

Mis oleks pokker ilma pärisraha eest mängimise põnevuseta? Pokker online on eriti atraktiivne tänu turvalisele ja lihtsale pärisraha sissemaksmisele ja väljavõtmisele. Kõrged panused, limiitideta pokker, mitme laua mängud ja rahamängud annavad sulle palju võimalusi võita pärisraha eest suuri potte, kui mängid pokkerit internetis.

Mida arvestada live pokker mängimisel

Iga pokkerimängija, kes tahab saada edukaks mängijaks ja võib-olla isegi elatist teenida pokkeriga, peaks omandama ka kogemusi pärisraha mängimisel pokker live. Tõeliselt heade vastaste vastu ja suuremate auhinnarahade eest on see meie live kasiinod võimalik. Lisaks juba mainitud elavale õhkkonnale ja suhtlemisele kasiino personali ja teiste mängijatega on kasiinos pokkerit mängides ka muid eeliseid.

Maailmakuulus pokkeri nägu tuleb mängu ainult siis, kui mängid kasiinolauas otseülekandes. Pokkeri nägu on üks niinimetatud “reedetunnuseid” pokkeris, mis võimaldab teha järeldusi vastase käe kohta. Live pokker, kus saate jälgida oma vastast ja analüüsida tema käitumist lauas, on märke palju olulisemaks teguriks kui pokker online.

Mängi pokkerit mobiilis

Pokkeri mängimine pokkerisaidil tähendab, et sa ei ole enam seotud oma arvuti või Maciga. Mobiilseadmed, nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid, on piisavalt võimsad, et võtta koht virtuaalses pokkeri lauas. Mobiilimängu pakkumine sõltub pokkeritoast, kuid sageli saab mängida isegi brauseris ilma pokkerirakendust alla laadimata.

Tervitusboonusega pokkerisaidid

Uue kliendina online-pokkerisaidil ei tohiks te oma tervitusboonust unarusse jätta.

Meie sait soovitab mainekaid eesti pokker saite, kus saate 100% või rohkem boonust oma esimesele pärisraha sissemaksele. Teie jaoks tähendab see, et teil on rohkem krediiti, millega pokkerit mängida.

Mis on parim viis õppimiseks eesti pokker?

Parim viis pokkerit õppida on seda mängu mängida. Tutvuge kaardimängu reeglite ja protsessiga. Vastava pokkeri variandi mängimise lühikirjelduse leiad siit. Kui olete kõige olulisemad reeglid selgeks saanud, saate oma teadmiste rakendamiseks ja täiendamiseks tasuta pokker online mängida.

Millist pokker online vormi sa kasiinos mängid?

Kõige tavalisem kasiinodes mängitav pokkeri vorm on Texas Hold'em. Kuigi mõned kasiinod piiravad oma valikuid selle populaarse variandiga, on online kasiinodes tavaliselt saadaval ka mitmeid teisi võimalusi, näiteks Omaha, Stud või Draw pokker.

Millised on tasuta pokkeri mängimise eelised?

Tasuta pokkeri mängimise eelis, eriti algajatele, on see, et saate õppida mängureegleid ja -protseduure ilma igasuguse rahalise riskita, mida saab vältida. Kuid ka kogenud mängijad saavad kasu sellest, kui nad enne pärisraha eest mängimist uues online-kasiinos tasuta pokkeripakkumist proovivad.

Millised on parimad online pokkerirakendused?

Parimad online pokkerirakendused sõltuvad teie mobiilseadmest. Tänapäeval ei pea te sageli oma mobiilseadmes mängimiseks rakendust alla laadima. Enamik online-kasiinosid pakuvad teile töölauaversioone koos kiirmänguga. Meie poolt soovitatud 10 parimat online pokkeri pakkujat on meie eksperdid veendunud ka oma mobiilipakkumistes.

Blogi autori foto
25.05.2022 1752

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!