Kiirkasiinod » Book Of Dead slotid

Kas teile meeldib mõistatus ja seiklus? Seejärel astuge sügavale vaaraode hauakambrisse ja otsige koos kartmatu Rich Wilde’iga surnute raamatut. Viimati nähtud asteekide aardeid taga Rich Wilde’is ja asteekide ebajumalates. Meie särav kangelane laseb Indiana Jonesil raha eest põgeneda maailma rändavate seiklustega esemete ja varanduse otsimisel selles suurepärases Play’n GO slotid.

Graafika

Seal on palju Egiptuse teemalisi slotikaid, mis ammutavad inspiratsiooni iidsetest müütidest ja legendidest. Mõned neist on edukamad kui teised ja võite kindlasti näha Novomaticu klassikalise Book of Ra mõju, kui hakkate Book of Deadi esimest korda keerutama, kuid võiksime öelda, et siinne graafika on keerukam ja paremini renderdatud kui selles mängus, kuigi see on klassikaline. on.

Tähelepanu detailidele

Rich Wilde’i seikluste ellu äratamisele on pööratud palju tähelepanu. Kui ta laskub allmaailma, kohtab ta Fööniksit, vaaraot ja lõpuks Anubist, šaakalipäist hauataguse elu jumalat. Kõik on kaunilt renderdatud rikkalikes juveelivärvides ja kuldsete aktsentidega ning sama detailitaju laieneb isegi madalamate tasumistabelite sümbolitele.

Kuidas mängida Book Of Dead

Mõned lihtsad sammud alustamiseks:

1. Avage maksetabel, et kontrollida võidukombinatsioone, tasuta keerutuste teavet ja RTP-d
2. Valige panuse kogusuurus, valides, mida soovite rea kohta panustada (rida on 10, nii et kui panustate 0,10 rea kohta, on kogupanus 1)
3. Määrake seansi jaoks range eelarve ja klõpsake nuppu “Keerutamine”. Edu.
See on üsna traditsiooniline 5 rulliku ja 10 võidureaga slotikas, kus on võimalus mängida 1 võiduliinilt kõigi 10 võiduliinini – loomulikult, mida rohkem mängite, seda suurem on teie võimalus võita suurimaid siin pakutavaid auhindu. Panusevõimalusi on lai valik, minimaalne panus on 0,10 ja maksimaalne 50,00.

Mängu juhtnupud

Kõik seaded, sealhulgas panused, automaatmäng, maksetabeliteave ja mängureeglid, on hõlpsasti juurdepääsetavad mängumenüüst ja annavad teile palju kontrolli oma mängimise üle. Samuti saate heli sisse ja välja lülitada, reguleerida automaatset panust, valida kiire esituse või isegi aktiveerida vasakukäelise esitusrežiimi.

Mobiilne

Play’N GO mänguautomaadid nagu Rich Wilde ja Book of Dead on kõik välja töötatud HTML5-s, mis tähendab, et need laaditakse otse teie brauserisse mõne sekundiga.

Erinevalt Flash-mängudest, mis tuleb täieliku efekti saavutamiseks alla laadida, avanevad HTML5-mängud teie brauseris kiiremini, kuna korraga renderdatakse ainult need ekraanid, mida vajate. See tähendab, et saate mängida mis tahes HTML5-mänge mis tahes platvormil, olgu see siis Android või iOS.

Blogi autori foto
28.01.2023 635

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!