Kiirkasiinod » Jurassic world slotid

Olles omandanud 2015. aasta filmi õigused, andsid nad selle äsja arendatud mängu 2017. aasta juunis välja koos teiste uute väljaannetega, nagu näiteks Beautiful Bones. Dinosaurusesõbrad seisavad järjekorda, et mängida tasuta Jurassic Worldi mänguautomaate, millel on fantastiline graafika ja erinevad liigid, mida uurida. Jurassic Worldi videomäng ei ole lihtsalt eelmise versiooni ümberkujundamine, millest see tuleneb. See toob endaga kaasa täiesti uue valiku kõrglahutusega graafikat ja palju nalja.

See pesa annab sageli tasuta spinnid. Lugege üksikasjalikke tingimusi kasiino veebisaitidelt.

Kasiino
Boonus
Mängud
Litsentsid
1 game

Boost kasiino

4.5 rating
100% kuni 250€ + 50 tasuta spinnid
800+
Eesti Maksu- ja Tolliamet
1 game

HappySpins kasiino

4.0 rating
200% kuni 200 eurot
2000+
Eesti

No Account Bet Kasiino

4.0 rating
Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€
2000+
Eesti
3 games

Chanz Kasiino

4.0 rating
Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
1500+
Eesti

Winnerz kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2500+
Eesti Maksu- ja Tolliameti
3 games

Kanuuna kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2000+
Eesti Maksu- ja Tolliameti

Betsafe läbivaatamine

4.0 rating
25 € boonus + 10 € tasuta panus
1000+

Nutz Casino läbivaatamine

4.0 rating
200 tasuta keerutab + 200$
2000+
Eesti

Tulevikukindel mängimine kõigis seadmetes

Loomulikult koos tipptasemel suurepärase kvaliteediga graafikaga, mis tabab teid mängu avamise hetkel, tuleb ka teema, mis on ilmselt hoolikalt kavandatud nii, et see sobiks nii praeguste kui ka tulevaste mobiiliarendustega. Mängite seda mängu oma iPhone’i või Androidi nutitelefoniga juba mitu põlvkonda ja oma mobiilseadme väljalaseid. Lisaks on see sõbralik neile, kes eelistavad mängida tahvelarvutis. Mäng on täielikult mobiilile optimeeritud, mis on enam kui mobiilisõbralik, vaid mobiilitundlik. Samuti ei saa te oma mäluruumi ahmida, kuna mängite seda otse võrgus ja teil pole vaja midagi alla laadida.

Kaasaegne mänguviis eelajaloolisel teemal

Tänu viiele rullikule ja 243 võiduviisile kuulete iga paari keerutuse tagant müntide kilkamist. Seda tugevdab 97% RTP. Mäng on hästi üles ehitatud ja võtab vastu panuseid vahemikus 0,30 kuni 7,20, sõltuvalt sellest, millist valuutat mängus kasutatakse. Kõik mängufunktsioonid, mida ootate, ilmuvad selles mängus ja teil on palju tasuta keerutusi, hajussümboleid ja virnastatud wilde. Leiate, et kõik filmi tegelased esinevad kõrgekvaliteediliste sümbolitena ja erinevad dinosauruste liigid, mis esinevad madalama väärtusega sümbolitena. Kui olete filmi näinud, soovite seda mängu mängida. Kui olete mängu mänginud, soovite filmi näha.

Korduvalt väidetakse, et enne kui võrdlete slotimängu millegi mujal arendatud asjaga, võrrelge seda teiste sama tarkvaramaja tehtud mängudega. Jurassic World ilmus koos Beautiful Bonesiga ning need olid üles ehitatud samale tarkvarale ja mängustruktuurile. Kuid võite eksida, eeldades, et nad on samad, kuna isegi identsed kaksikud võivad olla iseloomult väga erinevad ja nii on ka nende kahe mängu puhul. Kui mängijate protsent ja volatiilsus on sama, on erinevustes ruumi ja avastate selle pärast mõlema mängu mängimist.

Võtke aega veidruste väljatöötamiseks

Kui uus mäng välja tuleb, tahate mängida tasuta, mitte ainult selleks, et võrrelda seda teiste sama žanri mängudega, vaid ka selleks, et mõista, kuidas see käitub. Loomulikult, mida rohkem panustate ja kuidas teie panuste jaotus mõjutab, mõjutab tulemust ning jälgides tagasisidet mängu sagedamini, saate luua uue panustamisstrateegia. Kui olete selle kindlaks teinud, mängite pärisrahaga. Kuna jackpotid on mitmetasandilised ja mitte progresseeruvad, pole kiirustamist tunne ja mängite seda mängu pigem päevi, mitte järgmise paari tunni jooksul.

Erinevad mängustrateegiad

Olenevalt mänguri tüübist sõltub teie lähenemine sellele mängule. Professionaalne ja kogenud mängur saab kohe sisse ja pärast erinevate tehniliste suhete toimimist selgeks ning hakkab kiiresti raha peale mängima. High rollerid hakkavad mängima pärast mõnetunnist katsetamist, võib-olla isegi vähem. Juhuslikud panustajad, kes moodustavad enamiku online-hasartmängijatest, soovivad suure tõenäosusega kõigepealt natuke harjutada. Kuna mäng on uus, peaks võrguhasartmängufoorumites olema palju arutelusid ja palju uusi avastusi, nii et hoidke näpunäidetel ja vihjetel silm peal ning minge siis tagasi mängima.

Kui olete mõne keerutuse teinud, võite jääda konksule. See on lõbus, viitab hästi filmile, mille litsents sellel on, ja see on mäng, millega enamik inimesi suhestub. Graafika on suurepärane ja on suhteliselt lihtne mõista, kuidas peate mängima, et pääseda juurde boonustele ja mängu lisafunktsioonidele. Sellel uuel mänguväljaandel pole midagi ette heita ja ainult aeg näitab, kuidas see konkurentidega võrreldes läheb, kuid tõendid näitavad, et sellel läheb hästi. Oma žanris ühe parima mängu loomine on iga tarkvaraarendaja soov ja Microgaming on siin ainulaadse mängu loomisel teinud head tööd. Olles seadnud endale kõrge lati, eeldatakse sellist kvaliteeti iga kord, kui nad midagi uut avalikku omandisse toovad.

Blogi autori foto
27.01.2023 602

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!