Kiirkasiinod » Buffalo Slotid

Buffalo slot on tempokas ja põnev mäng, kus võitmiseks tuleb ekraan Buffalo sümbolitega täita. See mäng on osa mõne Aristocrat mängu Xtra Reel Power funktsioonist ja selles võiduliinideta slotimängus on võitmiseks 1024 võimalust.

Buffalo slotikaid saab mängida võrgus tasuta või pärisraha eest. Saate proovida tasuta versiooni, et saada mängust aimu, enne kui hakkate kasutama pärisraha versiooni. Kuid ärge jääge tasuta mängude juurde, sest pühvleid täis ekraan võib teile väikese varanduse maksta!

See pesa annab sageli tasuta spinnid. Lugege üksikasjalikke tingimusi kasiino veebisaitidelt.

Kasiino
Boonus
Mängud
Litsentsid
1 game

Boost kasiino

4.5 rating
100% kuni 250€ + 50 tasuta spinnid
800+
Eesti Maksu- ja Tolliamet
1 game

HappySpins kasiino

4.0 rating
200% kuni 200 eurot
2000+
Eesti

No Account Bet Kasiino

4.0 rating
Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€
2000+
Eesti
3 games

Chanz Kasiino

4.0 rating
Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
1500+
Eesti

Winnerz kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2500+
Eesti Maksu- ja Tolliameti
3 games

Kanuuna kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2000+
Eesti Maksu- ja Tolliameti

Betsafe läbivaatamine

4.0 rating
25 € boonus + 10 € tasuta panus
1000+

Nutz Casino läbivaatamine

4.0 rating
200 tasuta keerutab + 200$
2000+
Eesti

Kuidas mängida

Mäng maksab välja võiduliinidel vasakult paremale tehtud kombinatsioonide eest. Mängijad saavad valida mündi nimiväärtuse vahemikus 1 sent kuni 2 dollarit. Selles põnevas slotimängus võite oma panusega võita suuri summasid. See mäng pole praegu mobiilikasutajatele saadaval ja seda saab mängida ainult võrgus või kasiinos. Väljamakse protsent on siin 94,85.

Funktsioonide ülevaade

Selles slotimängus on võitmiseks 1024 võimalust. Sümbolid maksavad järjestuses vasakult paremale, olenemata nende asukohast rullidel. Pühvlisümbol maksab selles mängus maksimumi. Mees hüüab “Buffalo” iga kord, kui sümbol ekraanile ilmub. See sümbol on virnastatud ja võib ilmuda samale rullikule mitu korda. Pühvli sümboleid on võimalik isegi täis saada. See stsenaarium tasub end väga hästi välja ja võite olla kindel, et saate suurtes võitudes, kui kõik viis rullikut on täidetud nelja Buffalo sümboliga. Pühvli sümbol võib muuta sind võitudega tõeliselt õnnelikuks inimeseks!

Päikeseloojangu sümbol toimib selles mängus metsiku sümbolina. See sümbol võib asendada kõiki teisi sümboleid, välja arvatud hajuvussümbolid, mida esindab kuldmündi sümbol. Päikeseloojangu sümbol ilmub ainult teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Metsik-sümbolid võivad asendada ka Buffalo sümboleid ja seetõttu võivad need olla olulised selle mängu tohutute hüvede võitmisel. Wild sümbol lisab võitudele ka kordaja, kui ilmub tasuta keerutuste ringides.

Scatter-väljamakse saate, kui maandate rullikutele kolm või enam kuldset hajutamissümbolit. Väljamaksele kvalifitseerumiseks võivad sümbolid ilmuda rullikutele kõikjal, kui ekraanil on vähemalt kolm sellist sümbolit. Tasuta keerutamise boonusfunktsiooni aktiveerivad ka hajuvussümbolid.

Boonusvoorud

Kui jõuate ekraanile kolme või enama kuldsümboliga, alustate tasuta keerutuste boonusringe. Tasuta keerutused on 8, 15 ja 20, vastavalt kolme, nelja ja viie hajusümboli jaoks ekraanil.

Tasuta keerutuse vooru mängitakse samadel rullikutel kui põhimängu. Tasuta keerutamise funktsioonil on kaks lisafunktsiooni, mis pole Buffalo põhimängus saadaval.

Sa saad 5 tasuta keerutust, kui saad ükskõik millisele rullikule kaks hajutussümbolit.
Päikeseloojangu looduslikud sümbolid korrutavad üldvõidu kaks või kolm korda. Saate tasuta keerutuse taaskäivitada, kui teete ükskõik millisele rullikule kolm või enam hajumist.
Kokkuvõttes on Buffalo slotikas Aristocrati klassikaline slotimäng, mis on suutnud olla maapealsete kasiinode tugisammas üle kogu maailma. Saate proovida seda mängu igas tavakasiinos või mängida seda võrgus mis tahes meie uues populaarseimas kasiinos, et saada suur võit.

RTP

Soovitame veebikasiinodes kinni pidada ainult teenindusaegadest, mille RTP on 90% või rohkem. Buffalo RTP on 94,58%, mistõttu on see pärisraha panuste jaoks korralik valik. Arvestades, et see on ka madala ja keskmise volatiilsusega slotika, kaaluge alustamist väiksemate panustega. See võimaldab teil hinnata, kas soovite oma panuseid tõsta või lülituda kõrgema RTP-ga slotikale.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutused on slotimängudes kõige levinumad – ja me ütleme ka kõige populaarsemad – boonusvoorud. Osaliselt on selle põhjuseks see, et nad avavad tavaliselt ka hulga muid funktsioone. Buffalo tasuta keerutused on nende suurepärane näide. Võid võita 8, 15 või 20 tasuta keerutust, kui lööd põhimängus 3, 4 või 5 hajusümbolit. Need tasuta keerutused sisaldavad ka kordamissümboleid, millest igaüks kahekordistab või isegi kolmekordistab teie võidud, et saada kokku x27 potentsiaalne kordusboonus. Ja neil tasuta keerutustel on ka taaskäivitamise funktsioon, mis tähendab, et kui tabate tasuta keerutuse ajal 3+ hajumist, saate lisaks 5 tasuta keerutust.

Võitlusliinid

Põhjus, miks Buffalo on jäänud nii populaarseks slotiks, on see, et sellel puuduvad traditsioonilised võiduliinid. Kui enamikul 5 rullikutel mänguautomaatidel on saadaval 20 või 25 võiduliini, siis Buffalol on selle asemel XTRA REEL POWER süsteem, kus mängijad valivad aktiveeritavate rullide arvu. Mida rohkem rullikuid nad valivad, seda rohkem potentsiaalseid võidukombinatsioone avatakse. Kui mängite Buffalos viiel rullikul, saate võitmiseks tohutult 1024 võimalust.

Suurim väljamakse

Pole üllatav, et Buffalo on mängu kõige rohkem tasuv sümbol. Väljamaksete tabeli järgi on Buffalo mängimisel saadav suurim väljamakse 300 münti, mille saate viie Buffalo sümboli tabamisel. See kehtib nii põhimängu kui ka tasuta keerutuste funktsiooni ajal. Kui sul tõesti veab, on tasuta keerutuste ajal võimalik tabada isegi viis pühvlit ja üks või mitu päikeseloojangusümbolit, millest igaüks korrutab teie väljamakse.

Blogi autori foto
27.01.2023 712

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!