Kiirkasiinod » Dead or Alive slot
Kasiino
Boonus
Mängud
Litsentsid

Ninja kasiino

4.8 rating
Tervitusboonus kuni 200%
885+
Malta
1 game

OlyBet Kasiino

4.8 rating
100% kuni 100 €
1923
Eesti
3 games

Kanuuna kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2000+
Eesti Maksu- ja Tolliameti

Betsafe läbivaatamine

4.0 rating
25 € boonus + 10 € tasuta panus
1000+
1 game

Coolbet kasiino

4.0 rating
Ainult siit! 200 Tasuta spinni (Book of Dead)
500+
Eesti
3 games

Chanz Kasiino

4.0 rating
Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
1500+
Eesti

Winnerz kasiino

4.5 rating
200 tasuta keerutusi
2500+
Eesti Maksu- ja Tolliameti

See väga volatiilne slot, mida saab mängida alates 0.09 € spinni eest, on varustatud tasuta spinnide funktsiooniga, mille kõik võidud kahekordistuvad ja mille puhul on võimalik uuesti käivitada. Tänu kleepuvatele wildidele tasuta spinnides võid võita kuni 13 888 x oma panuse iga tasuta spinniga. Loe edasi meie Dead or Alive arvustust allpool, et mõista, kui hea see slot on.

Nimi

Dead or Alive 
Teenusepakkuja

NetEnt

Slot’i tüüp

Videoautomaat
Teema

Metsik Lääs

Rullid

5
Võiduliinid

9

Panuste vahemik

0.09 – 18€
Boonusfunktsioonid

Jah (2)

Tasuta keerutused / kordaja

12-29/1-2x
Maksimaalne võit

13,888 x

RTP

96.82%
Volatiilsus

Kõrge

Dead or Alive plussid ja miinused

Plussid:

  • 13 888 x panuse maksimaalsed võidud
  • Atraktiivne tasuta keerutuste funktsioon
  • RTP 96,82%

Miinused:

  • Kõrge volatiilsus

Dead or Alive slot RTP, üksikasjad ja panustamispiirangud

Dead or Alive slotis mängitakse 5 rulliku, 3 rea ja vaid 9 võiduliiniga. Võidukombinatsioon moodustub, kui 3 või rohkem identset sümbolit ilmub mis tahes 9 võiduliinile, alustades rullikust 1. Ainus erand on scatter, mille puhul on võidu saamiseks vaja ainult 2 sümbolit mis tahes positsioonil.

Mäng on mõeldud kõigile mängijatele, sest panused ulatuvad 9p kuni 18 £ spinni kohta. Mängus on automaatse mängimise seade, kus saad valida 10 kuni 1000 autospinni vahel. Saate ka valida, kas automaatne mäng peatada, kui teie raha väheneb teatud summa võrra või kui käivitub mõni funktsioon.

Dead or Alive slot RTP on 96,82%. See on online-mänguautomaadi jaoks väga kõrge ja annab keskmiselt 96,82 naela iga 100 naela eest, mida panustad. See annab kasiinole vaid 3,18% marginaali.

Mis puutub volatiilsusesse, siis on Dead or Alive kõrge varieeruvusega slot. Suured võidud võivad olla harvemini, kuid kui need maanduvad, siis on potentsiaal suurejooneliseks väljamakseks. Osumissagedus on 30,4%, seega veidi alla kolmandiku kõikidest keerutustest annab võidukombinatsiooni.

Maksimaalne võit on 13 888 x sinu kogu panus. Seda väärtust võidetakse keskmiselt iga 7,5 miljardi keerutuse järel.

Teema – suunduge Metsikasse Läände

Dead or Alive slot on Wild Westist inspireeritud slot, sest selles mängitakse kõigi aegade kõige viljakamaid seaduserikkujaid, sealhulgas Billy the Kid ja Jesse James. Mängu tegevus toimub läänelinnas, mille taustaks on äikesetaevas.

2009. aastal välja antud mäng ei pruugi olla nii terav kui uuemad online-slotid, kuid see on klassikalise tunnetusega. Heliefektid on mõne teise mänguga võrreldes kerged, mis teeb rullide keerutamise meeldivaks. Metsiku lääne viled ja salongi ukse avanemise helid annavad sellele autentse tunnetuse.

Sümbolite hulka kuuluvad läänemeresoome A, K, Q, J ja 10 kuninga, aga ka viskiklaasid, spurtidega kauboi saapad, Stetsoni mütsid, püstolikangid ja šerifimärgid. Sheriffi märk on kõige tasuvam, sest see annab sulle 111,11 x sinu kogu panus 5 võiduliinil.

Wanted-plakat on wild-sümbol ja asendab kõiki sümboleid, välja arvatud scatter. See maksab kuni 166,66 x sinu panuse eest, kui ekraan on täis wild’eid. Mängu scatter maksab kuni 277,77 x sinu panus 5 kombinatsiooni eest.

Dead or Alive slot slotimängu saab nautida nii mobiili-, tahvelarvuti- kui ka lauaarvutites. Hoolimata sellest, et tegemist on 1 NetEnt’i vanemate väljaannetega, on nad selle mänguautomaadi vahepeal ümber kujundanud, nii et seda saab mängida iOS ja Android seadmetes ning see mängib väga hästi.

Dead or Alive slot boonusfunktsioonid

Dead or Alive slotil on 2 boonusfunktsiooni. Põhiline on tasuta spinnide funktsioon, kus saad mängida kuni 29 tasuta spinni kahekordse kordajaga. Tasuta spinnide ajal on olemas Sticky Wild funktsioon, kus wild-sümbolid jäävad rullikutele funktsiooni ajaks. Lihtne, kuid väga tõhus.

Dead or Alive slot tasuta keerutuste funktsioon

Dead or Alive’i slotis käivitub tasuta spinnide funktsioon, kui lased 3 või rohkem Guns-sümbolit korraga kõikjal rullikutel. Seejärel saate 12 tasuta spinni, kusjuures kõik võidud saavad 2x kordaja.

Enne mängimist antakse rahaline auhind. See sõltub sellest, kui palju Guns-scattereid saate funktsiooni käivitamiseks. Väljamakse võib olla kuni 277,77 x teie kogu panus:

Samuti saate funktsiooni uuesti käivitada, kui saate rullikutele 3 või rohkem Guns-sümbolit. See tähendab kokku 24 tasuta spinni.

Kui soovid näha, kuidas tasuta keerutuste funktsioon töötab, on ekraani alumises paremas nurgas funktsioonide eelvaate nupp. See on tavaline vanemates NetEnt’i teenindusautomaatides ja see on tore viis, mis aitab põhifunktsioonist aru saada.

Sticky Wild funktsioon

Tasuta keerutuste funktsiooni teeb atraktiivseks Sticky Wild funktsioon. Wanted Poster on wild-sümboliks ja muutub funktsiooni ajal kleepuvaks wildiks, mis tähendab, et nad jäävad rullikutel positsioonile kogu boonusvooru ajaks.

Kleepuv wild premeerib sind ka täiendavate tasuta keerutustega, sest 1 või rohkem lisab sulle 5 täiendavat tasuta keerutust. See tähendab potentsiaalset 29 tasuta keerutust 2x kordajaga. Kombineeri see kleepuvate wildidega ja suurte võitude potentsiaal tõuseb.

Dead or Alive slot kokkuvõte – ikooniline ja kõrge variatsiooniga mäng

Slot Dead or Alive slot võib olla loodud 2009. aastal, kuid see on endiselt üks populaarsemaid online-slotte üldse. Visuaalselt üsna lihtne, tuleb Dead or Alive’ile siiski lugupidamisega suhtuda, sest see on väga volatiilne ja võib teie pangakontot väga kiiresti hävitada.

Suuremate võitude võti peitub tasuta spinnide funktsioonis tänu 2x kordajale ja kleepuvatele metsikutele. Mäng on saavutanud kultusliku staatuse ja seda õigustatult. Graafika hoiab endiselt omaette ja heliriba ei ole üle võlli nagu mõnes teises slotis.

Kui sulle meeldib Metsiku Lääne teema, siis on palju slotte, mille hulgast valida. NetEnt on vahepeal välja andnud mänguautomaadi Dead or Alive 2 slot, mis on volatiilsem ja pakub 40 500-kordseid maksimaalseid võite.

Dead or Alive slot KKK

Milline on Dead or Alive RTP?

Dead or Alive slot RTP on 96,82%. See on online-mängu puhul väga kõrge. Kuna tabamuse sagedus on üle 30%, on see väga volatiilne, mis tähendab, et saate enamasti väiksemaid võite, millele lisandub aeg-ajalt suur võit.

Milline on Dead or Alive'i maksimaalne võit?

Maksimaalne võit, mida saad Dead or Alive slotist võita, on 13 888 x sinu kogu panus. Seda saab saavutada tasuta spinnide funktsioonis, kuna seal on kõikide võidukombinatsioonide puhul 2x kordaja.

Kas nad on Dead or Alive tasuta keerutused?

Tasuta spinnide funktsiooni saad käivitada, kui saad rullikutele 3 või rohkem scatterit. Esialgu antakse 12 tasuta keerutust, mis on võimalik uuesti käivitada.

Kas on olemas Dead or Alive slot mobiilimänguautomaat?

Jah. NetEnt on uuendanud klassikalise Dead or Alive'i mänguautomaadi, kasutades HTML5-tehnoloogiat, mis tagab, et seda saab mängida mobiil- ja tahvelarvutites.

Kas on olemas Dead or Alive free slot play?

Jah. Dead or Alive'i saab mängida tasuta siin kiirkasiinod.net

Blogi autori foto
17.08.2022 1133

Sofia Hansen

Tere! Minu nimi on Sofia ja ma olen kiirkasiino veebisaidi autor. Olen hasartmängude nišis töötanud 5 aastat ja olen selle teemaga hästi kursis, mis tähendab, et olen valmis teiega oma kogemusi jagama. Lisage mind sotsiaalvõrgustikesse, kirjutage saidi kohta oma arvustused – mul on hea meel teid näha.

instagramtwitterlinkedinyoutube
Vulkan Vegas logo

1000€ boonus + 125 tasuta spinnid

Hankige boonust!